Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Regard Signé de Chanel Harmonie du Soir szemhéjpúder paletta.

2012-es karácsonyi limitált kiadás.

Pirimiri

2017. szeptember 30.

Nekem ez a kedvenc szemhéjpúderem! Gyönyörűen lehet kombinálni a színeket, tartósak, finomak és mégis látványosak. Nagyon jó minőség. Megéri az árát. Ha elfogy, újra venni fogom. (Mondjuk az aplikátorok felejtősek...hamar tönkremennek.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

pofi89

2015. július 23.

Séduction árnyalatok vannak meg, matt, gyonyoru elengáns színek és minoség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Séduction árnyalatok vannak meg, matt, gyonyoru elengáns színek és minoség.

laanyka

2015. május 28.

Azt szeretem ebben a palettában h nagyon szépek a színek (nekem a képen látható van meg) de mégsem nagyon hivalkodóak..nem szeretem a nagyon erős és hangsúlyos szemfestékeket, viszont a halványabbak simán jöhetnek..ennek a palettának pedig a sötétlilája is olyan diszkrét és elegáns hatású, hogy még nekem is bevállalható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

biologist_m.d.

2014. március 1.

Nagyon tartós, és szépen pigmentált! Többfélém is van, nem csalódtam a Chanelben! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Bebebuell

2013. március 5.

Ohh bár le tudnám vetkőzni a szenvedélyem a Chanel szemhéjpúderei felé. Nekem nagyon kellemes árnyalattal vonja be a szemem , igazán vonzó,diszkrét,nőies ,szép színeket kapunk, Erősen pigmentál, könnyen felvihető, jó állagú szemfestékkel van dolgunk. Nálam abszolút öt pontos a Les 4 ombres blue notes mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

krszta

2013. január 26.

Én nagyon szeretem a Chanel szemhéjpúdereit. A Chanelen kívűl egy - egy Clarins paletta, ill. egy - egy Guerlain ami becsúszhat. A Chanel az örök szerelem. Ez a termék hozza, amit várok a márkától. A színek gyönyörűek, nálam semmi gond a fedéssel, tökéletesen, erősen pigmentál, szép a fénye, nem potyog, nem porzik. Én Chanel ecsetet használok hozzá, és tökéletes az összhatás. Gyönyörűen összesatírozhatók a színek, a füstös smink is könnyedén, a szokás módon kivitelezhető vele. Számomra elég tartós, de használtam alapozóval is, úgy aztán tökéletes a végtelenítése. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Yndre

2012. november 19.

Őszintén szólva nem tudom titkolni csalódottságomat ezzel a palettával kapcsoltban...
Már szeptemberben amikor megjelentek a karácsonyi kiadású termékek fotói kinéztem magamnak ezt a szemhéjpúdert. Novemberig csorgattam a nyálam, hogy akarom-akarom-akarom. Amint megjelent a boltokban én lecsaptam rá, már 1000 gyönyörű swatch-ot láttam róla, minden blogon el voltak ájulva tőle, hogy mennyire csodálatos. Úgyhogy nagyon vágytam már Rá. Eddig nem vettem szemhéjpúdert a Chaneltől, mert szerintem ezek nem a márka erősségei, de sok helyről hallottam, hogy a karácsonyi limitált termékek tényleg nagyon igényesek és jó minőségűek.

Nos, sok tapasztatalom még nincs róla, de mivel limitált termék nem akartam sokáig húzni a véleményezést. Az első ami nem tetszik, hogy borzasztóan kemény, nagyon nehéz felvenni a színt ecsettel. A másik fő probléma, hogy a pigmentáltsága elég gyenge. Egyáltalán nem készíthető vele füstös jellegű smink, pedig egy ünnepi kiadású palettától nem lenne rossz. Kár, pedig a színei gyönyörűek, de sokáig kell satíroztatni a kívánt eredmény érdekében. Majd meg fogom próbálni nedves ecsettel, hátha úgy szebb lesz. Nappali sminkhez jó, de alkalmihoz kevés.
Lehet, hogy a későbbiekben jobban megszeretem, de így elsőre nagy csalódás volt :(
Kicsit bárom, hogy nem a Guerlain karácsonyi palettáját vettem meg, annak is hasonló színvilága van és jobb minőségűnek tűnik...

Mínusz egy pont a fent említettek miatt és másik az ár-érték arány miatt ami irreálisan magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.