Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: diamissy, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss és kiváló, finom szerkezetű, mely azonnal beszívódik a bőrbe. Maximális antioxidáns védelmet biztosít a külső hatások és a stressz ellen. A Chanel emblematikus virágjával, kaméliával, egy aktív tápláló összetevővel kialakított. Optimális nedvességet szállít a bőr mélyebb rétegeibe. Kék gyömbér PFA-val és hialuronsavval növeli a bőrsejtek önvédelmi képességét. Puhább, simább, teltebb és sokkal ragyogóbb bőrt eredményez.

eve57

2018. január 27.

ITT VALAMI TÉVEDÉS VAN!
Ami a képen látható az nem a Hydra Beauty Cream. A Hydra Beauty családnak több krémje is van, és nekem valóban a Hydra Beauty Cream van meg. Összehasonlítottam a dobozomon lévő összetevőket, mint ami itt van feltüntetve és van különbség. Sok nincs benne, mint ami itt fel van tüntetve. Gondolom azért, mert én Angliában vettem, és nem egyszer lettem rá figyelmes, hogy a magyar polcra kerüléskor pár összetevő megváltozik termékeknél.
Én személy szerint imádom. Annyira hidratál, az illata isteni. Érződik, hogy van benne anyag, elég vastag krémnek mondanám. Akinek száraz bőre van az imádni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

ITT VALAMI TÉVEDÉS VAN!

Regi84

2016. december 16.

Szegényt nem kell ennyire lehúzni :( tudja amit ígér és jó illata van... Igazi Chanel. Ezt nyilván nem az veszi meg akinek az összetevők és a profi bőráp a fontos, hanem nyilván státuszt jelent. Ez pont olyan mint a Dior és a YSL krémek esetén. Nekem ennél amúgy a Hydra Beauty Nutrition változat jobban tetszett és azt is használom sokat. Aki jó krémet akar ne ezt vegye, aki szereti a Chanelt próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

dorsia

2016. november 18.

Annyira kipirosodott tőle a bőröm, hogy az egész arcom zöld korrektoroztam hogy sminkelni tudjak. Túl erős az illata és nem hidratál jobban mint más, olcsóbb krémek. Nem értem, hogy tudták ennyire elrontani, az éjszakai krémük nagyon jó de ez teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Skiiin

2015. július 26.

Az előttem véleményezők mindent elmondtak helyettem...Mintám volt belőle (ezért is jó kipróbálni, ha lehetséges), nem fogom megvenni soha. A hidratáló képessége minimális, az illatával nem lenne bajom csak elég erős! A textúrája kellemes, krémállag, könnyen felvihető, szép a tégely ...Kb. ennyit tudok elmondani róla.
Akit nagyon érdekel, az mindenképpen próbálja ki mielőtt megvásárolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Akit nagyon érdekel, az mindenképpen próbálja ki mielőtt megvásárolja.

Pocok1972

2014. november 15.

két 5 ml-s mintát használtam el, nem túl nagy lelkesedéssel, az illata túl erős, a hidratálóképessége sem volt a legjobb, szóval engem nem győzött meg egyáltalán. eszemben sincs megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

pumukli21

2012. szeptember 9.

Én csak mintát próbáltam 2x, de mind2x vörös lett az arcom tőle, pedig soha semmitől nem lett baja a bőrömnek. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Alice83

2012. július 11.

Én is találkoztam vele régebben, de csak kipróbáltam a kezem, szóval a hatásáról nem tudok semmit, de őszintén szólva nem is érdekel..
tényleg agyon parfümözött..nem is értem miért tesznek bele annyit, vagy egyáltalán illatanyagot..aki szereti a bőrét az ne használjon parfümözött terméket..én is próbálok róla leszokni, de sajnos még az általam kedvelt missha bb-ben is van:S...
néha arra gondolok h márkás és drága csodakrémek helyett mint ez, az egyszerű oliva vagy kókusz olaj is megteszi, vagy ki mire esküszik a természet kínálatából..meg hát őszintén azért fizessek komoly 10000-reket h ártsak a bőrömnek?
Chanel rajongóktól bocsánatot kérek a véleményemért, nincs benne bántó szándék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

andrea.horvath79

2012. július 10.

Kaptam belöle egy 5ml mintát, egyébként eszembe nem jutna egy olyan krémért 60 eurót adni, aminek az összetevöi lista közepén parfüm van. Borzasztóan erös illatú, nem értem minek, és kinek van erre szüksége?!... Szerencsére nem irritálta a böröm, de a krém semmi pozitív hatását nem vettem észre. Óriási mínusz pont, hogy 8- 9 óra elteltével az arcom feszült, pedig nyáron tökéletesen normál böröm van, nem száraz.
Szóval, csak azok vegyék meg, akik megörülnek a Chanelért, máskülönben jó hidratáló krémet, de olcsóbban kapnak pl. Bobbi Browntól vagy E. Laudertól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phytic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, PEG-12, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.