Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vakond32, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

A sörték puhasága és rugalmassága precíz felvitelt tesz lehetővé. Hihetetlen sminkhatást eredményez a mennyiséget, a hosszt, a göndörséget és az elválaszthatóságot tekintve.

Kiszerelés: 6 g

matine91

2018. május 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert azért mégiscsak egy Chanel. A sok pozitív vélemény hatására rendeltem meg. Sajnos nálam nem vált be.
Hosszítja a pillákat és csodaszép feketévé varázsolja, de nem göndöríti. Alapjáraton egyenesek a pilláim de spirálozás előtt mindig göndörítek, sajnos a festék felvitele után elnehezíti és újra kiegyenesíti a szempilláim.
Nagyon csalódott vagyok, mert drága volt és sokkal de sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Nagyon csalódott vagyok, mert drága volt és sokkal de sokkal többet vártam.

orchidea8627

2018. április 14.

Véletlenül vettem ezt a verziót, az intense-t haszáltam eddig. Nekem ennek nem tetszik annyira az állaga, ez kevésbé sűrű állagú festékkel rendelkezik. Nem rossz, de nem dobtam tőle magam hanyatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

bfatime

2018. január 22.

Eddig Lancome Hypnose spirállt használtam, gonoltam adok egy esélyt ennek is, nagyon jó minőség, nem pereg le, nem csomósodik, nagyon szép barna árnyalatban van. Dúsítani nem dúsit, de szépen elválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

relaj

2017. január 9.

Nem szeretem, mert nagyon kellemetlen a szilikonos sörtékkel dolgozni, ez kifejezetten zavar. Egyébként jó termék lenne, de emiatt nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Cannes

2016. július 8.

Tökéletes mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyszerűen nagyszerű ....pótolhatatlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

shutterfly

2016. július 7.

Ez az én love storym. Az első igazán high-endes sminktermék, amit megvettem, és azt hiszem örökre a nesszeszerem része marad. Műszempillahatást eredményez egy rétegben még az én kettő milliméter hosszú, szőke szempilláimon is. Megéri az árát... sokáig próbáltam hasonlót keresni a drogériás termékek között, de egyszerűen nincs párja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Ciprus

2016. július 5.

Életem legjobb szempillaspirálja ..imádat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Életem legjobb szempillaspirálja ..imádat!

annushka88

2016. április 9.

Gondorseg? Volumen? Jesszus, ez egy semmi, egy nulla. A kefe eleg vacak, a cucc beszarad hetek alatt, amugy is keves van benne, igy meg kevesebb. Egy retegben mint halottnak a csok, tobben csomos, olcso szenpor hatasu. Egy catrice volt meg hasonlo moslek, de az 1000huf volt, ez nem, igy nem tudom elnezni...
A neve elott hadd ne boruljak mar le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

A neve elott hadd ne boruljak mar le.

Vicky

2016. március 8.

Nálam ez a top1 szilikonkefés szempillaspirál. Pontosabban az Intense kiegészítésű. Tökéletes fekete, hosszú és ívelt pillákat kapok tőle. Nincs irritáció. Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan elfogy. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

bingus86

2016. február 29.

Annyira szeretném szeretni,és annyira szeretném,ha jó lenne, mert akkor soha többet nem vennék mást...de sajnos egy rétegben az én pilláimon meg sem látszik, több rétegben pedig maszatol és tapaszt. Nagy reményeket fűztem hozzá, ráadásul nem 500Ft! 3 csillag csak azért jár,mert képtelen vagyok ennél jobban lehúzni egy Chanel-t. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.