Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Satine

2012. április 5.

Fantasztikus termék, és ez azelőtt kiderül, hogy felkennéd. Pihepuha, természetes, tartós és gyönyörű árnyalat, tavaszra-nyárra-ősz elejére egyszerűen tökéletes. Egy igazi álom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

Erzsi73

2011. február 16.

Csodálatos bronzosító arcpúder nyárra! Világos arcomon is természetesnek tűnik, minimális nagyon apró aranyszemcsékkel. (26 Cannyon árnyalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 16.