Chanel

Ár:   9350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2019. augusztus 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású fedőlakk.

Tarzicia

2019. augusztus 11.

Szerintem ez a létező legjobb fedőlakk. És nem, az olcsóbb márkák nem tudják ugyanezt.
Nagyon fényes és kemény réteget húz a körömlakk tetejére, védi a körmöket, és amiben verhetetlen: a tartóssága. Egy hét múlva még ugyanolyan szikrázóan fényes, mint az első nap.
Szeretem egy adott márka körömlakkjára a saját fedőlakkját kenni, van pár Dior lakkom, azokra Dior fedőlakkot használok, ezért hasonló árfekvésben is van összehasonlítási alapom. A Dior fedőlakkja kb ugyanennyibe kerül, sokkal vékonyabb réteg, gyorsan szárad, felkenve gyönyörű szép, de már két, max három nap múlva elveszti a fényét, olyan, mintha ott se lett volna. A Dior egyetlen előnye, hogy könnyebben felvihető, a Chanellel nagyon gyorsan kell dolgozni és jobban kell koncentrálni, ha nem vigyázok, az ecset vékony, pókhálószerű szálakat húz a levegőben maga után, ami a körmön aztán apró buborékok formájában látszik. A Chanel fedőlakkjának egyetlen hátránya van, gondolom éppen a gél állaga miatt, hogy az üveg vége felé járva hamar elkezd sűrűsödni, és ettől kezdve már akárhogyan ügyeskedek, a vékony szálak mindig megjelennek, és tudom, hogy itt az ideje egy új üveggel venni. Hogy ez mikor következik be, és mennyi vész kárba az alján, nem tudom, mert a fekete üveg egyáltalán nem látszik át, és átvilágítani sem sikerült. Emiatt aztán, ha úgy veszem, még drágább (bár ha Diorral két-három naponta lakkoznék, egyrészt megőrülnék, másrészt árban ugyanott tartanék), de én egy termék ára miatt soha nem adok kevesebb csillagot. (Jelenleg 9.350,- Ft, épp a múlt héten vettem egyet.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Cannes

2019. január 16.

5 pont nagyon jo az ara miatt nem vonok le pontott de szerintem az olcsobb is tudhat ennyit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Regi84

2016. november 16.

Szépen csillog, gyorsan szárad, tartós, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Szépen csillog, gyorsan szárad, tartós, de semmi extra.

hopihe11

2016. április 23.

Gyorsan szárad, szép fénye van, tartós. Ugyanezt olcsóbb fedőlakkok is tudják az ár töredékéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.