Chanel

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ecsetek

Hagyományos alapozóecset szintetikus szálakkal a folyékony vagy krémes alapozó felviteléhez és eldolgozásához. Nélkülözhetetlen az egyenletes, természetes arcszínhez.

Bracsisz

2018. május 10.

A fogása nagyon jó és kényelmes. Alapvetően én nem alapozó ecsetnek használom, mert jobban szeretem a nagyobb, buci fejűbb ecseteket, amivel könnyebben, gyorsabban és szebben eltudom oszlatni az alapozót. Ezt az ecsetet inkább a szemkörnyék és az egyéb nagyobb kiterjedésű területek korrektorozásánál használom, amire tökéletes. Tisztítása könnyű, és gyorsan szárad. Szeretem használni. Jár neki az 5 csillag. Negatívum (ami nem a terméknek szól), hogy itthon nem lehet kapni drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.