Chanel

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: relaj, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   33 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőolaj mélyen hidratál, és a selymes fürdőélmény mellett akár önálló illatosítóként is használható. Remek kiegészítő termék a klasszikus Chanel N°5 hűséges rajongóinak.

bbrilona

2017. augusztus 7.

Szerintem ez a csúcsillat. Igazán elegáns és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Szerintem ez a csúcsillat. Igazán elegáns és nagyon tartós.

relaj

2017. január 10.

Ajándékba kaptam és annyira-de annyira szeretem! Aki kedveli ezt a klasszikus illatot annak igazi élmény lesz az ebben való fürdés. Mivel olajos alapú, ezért nem habzik, de az illat és az igazi luxusérzet mindenért kárpótol. Az én extraszáraz bőröm ezután sem lesz maradéktalanul selymes, de az illata nagyon hosszú ideig megmarad rajtam és fürdőszoba ajtó nyitását követően az egész lakásban is :) Természetesen nem mindennap használom, de minden egyes alkalommal egy különleges élményt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.