Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

bobekecske

2014. július 11.

Nekem világos a bőröm és nagyon szeretem magamon a halványabb-fényes színeket, így számomra ideális a szín és textúra kombináció. Azonban sose venném újra (akkor sem, ha nem lenne limitált), mivel a tartóssága rosszabb, mint szinte minden valaha általam próbált szemfestéké (a többi általam próbált másfajta Chanel szemhéjpúderek ellenben elég tartósnak bizonyultak). Nincs az a primer, púder, alapozó, amit ha alákenek, meghosszabbítaná legalább pár órára a rövid kis életét, amit a szemhéjamon tölt minden alkalommal.
Biztos ez a szemhéjbőr zsírosságának és a szemhéj formájának ("fedettségének") is a függvénye, de azért szomorú teljesítmény egy amúgy ilyen szép és nagyon drága terméktől.
Nagyon kedvelem, örülök, hogy birtoklom, de jó szívvel nem ajánlgatnám másnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Nagyon kedvelem, örülök, hogy birtoklom, de jó szívvel nem ajánlgatnám másnak.

erika81

2013. március 15.

Én kicsit csalódtam benne. Nekem elég világosak a színei. Ecsettel felvinni képtelenség, ahhoz túl krémes, így a benne lévő appillátort használom. Nyáron egyáltalán nem tartós még szemhéjpúder alapozóval sem. Most tavasszal talán újra próbálkozom vele, elvégre tavaszi paletta volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Ildikó62

Korcsoport: >54
2011. február 15.

Kedvenc márkám.Nagyon szépek az árnyalatok és selymes a szemhélyra kenve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. február 15.

Kedvenc márkám.Nagyon szépek az árnyalatok és selymes a szemhélyra kenve.

Erzsi73

2011. február 10.

Nagyon szép gyöngyház árnyalatú szemfesték, lágy selymes textúra.
Hátránya a magas ára: 15000 Ft.-(csak a boltban lévő tesztert próbáltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 10.

Nagyon szép gyöngyház árnyalatú szemfesték, lágy selymes textúra.
Hátránya a magas ára: 15000 Ft.-(csak a boltban lévő tesztert próbáltam)