Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2021. március 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Lakkhatású, tökéletes fedést és selymes, gyönyörű ajkat varázsoló rúzs.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 16.

78 Phoenix árnyalat: erőteljesen pigmentált, fényes, világosabb pünkösdi rózsa árnyalat, csodás szín!
A Chanelnek mindig sikerül olyan különleges formulájú ajaktermékeket előállítania, amelyek nem ragadnak, íztelenek és páratlanul szépek.
Drága, de megéri a befektetést, mert annyira jó a minőségük, és a legtöbb ajaktermék annyira egyedi, hogy szinte esélytelen, hogy megunjuk. Évekig használhatóak, velem még nem fordult elő, hogy ki kellett volna azért dobnom, mert megromlott volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 16.

chanelbaby

2014. május 10.

A legeslegszebb két árnyalatban kapható amit valaha eddig láttam 75 Dragon és 72 Coromandel. A Dragon egy gyönyörű mély piros, az az igazi piros míg a Coromandel egy narancsosabb piros árnyalat. Vizesen fénylő hatású. Bronzos bőr, szőke haj, kék szem és hosszú fekete szempillák mellé tökéletes választás. Evés nélkül de ivással (csak szívószállal ittam) 6-7 órát kibír és nem szárítja a számat! Nagyon sajnálom hogy ezt a két árnyalatot már nem gyártják remélem tudok még majd betárazni belőle mert nem tudom mit kezdenék nélkülük:(( Tökéletes rúzs!! 5/100 <3

(Van alternatívám már, a Giorgio Armani piros kupakos Lip Maestro-i közül bármelyik vörös szín. Csodásak és tartósak is, ha valaki esetleg már nem tudná megvenni ezt a Chanel akkor nézelődjön ott:)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

krszta

2013. január 26.

Nálam tökéletes a tartóssága. Nagyon jó érzés viselni, selymes, kellemes, símogató. Nem egy ragacs az ajkaimon, kimondottan finom és hidratáló. A színei gyönyörűek és tartósak. Számomra egy lehelletnyit talán túlságosan is. Nappalra, futkosáshoz számomra a Chaneltől a Levres Scintillantes, vagy az Aquqlumiére Gloss megfelelőbb. Ez egy rúzsosabb, erőteljesebb szín és fény. Nekem alkalmakhoz, ill. esti programokhoz tökéletes. Nagyon - nagyon jó választásnak tartom. Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

andrea.horvath79

2012. február 16.

Valóban selymes és gyönyörü ajkat varázsol, de a tartóssága nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

Valóban selymes és gyönyörü ajkat varázsol, de a tartóssága nulla.