Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Egy gyors, zökkenőmentes módja a szemöldökök megformázásának
  • Másodpercek alatt hatékonyan alakítja a szemöldököket
  • Lágy és mérsékelt színt biztosít
  • Természetes hatású megjelenést ad a szemöldököknek
  • Gyönyörű és vonzó szemöldököket varázsol

bfatime

2018. január 22.

Nagyon jó ceruza szép szinekben, 20-ast használom, mely színt sajnos itthon nem árulják. Természetes, hosszantartó, jó minőségű kefével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Josie

2015. január 12.

A hegyezője semmit sem ér, csak beletöri a ceruzát, nem is értem minek adták hozzá. De maga a szemöldökceruza,..hm...na az már maga a tökély. Csodásan természetes hatás, nekem a barna van meg. Szuper tartós, még nap végére is ugyanolyan mint a reggeli "rajzolás" után. Én tuti újraveszem, akármilyen borsos is az ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

chanelbaby

2014. április 14.

Imádom! A legjobb szemöldök ceruza amit valaha használtam! Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg (10 Blond Clair) , nagyon nehéz világos szemöldökhöz szép ceruzát találni de ez tökéletes. Gyönyörű taupe színe van és teljesen természetes ráadásul még tartós is. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

krszta

2013. január 26.

Szerintem is tökéletes szemöldökceruza. Nem vagyok sminkes, csak sminkimádó. :) Rengeteg terméket kipróbálok, imádom az újdonságokat, de ez a termék, néhány egyéb Chanel termék mellett örök és állandó szerelem. Tökéletesen tartós, pont ott marad a nap végéig, ahová teszem reggelente és pont olyan vastagságban, színmélységben. Napi használat mellett is sokáig elég. Remek termék, tökéletes választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2012. december 23.

Tökéletes szemöldök ceruza! Én már vettem egy párat munkám során, de nem is nyúlnék máshoz! Jó az állaga, és természetesen porral amúgy is áthúzzuk a ,,kész" szemöldököt, tehát így még fixáljuk is! Ja, és ami nem elhanyagolható: EGYSZER SEM TÖRT MÉG BELE A HEGYEZŐBE!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

Carolin

2012. augusztus 1.

Tartós, könnyű vele dolgozni. A satírozó ecsettel nagyon szép természetes smink készíthető. Napi szinten használom és egy ceruza 1-1/2 évre elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

andrea.horvath79

2012. január 20.

Öt éve vettem, nem használom naponta, ezért szerintem életem végéig kitart. Könnyü vele dolgozni, egyezik a színe a szemöldökömmel, puha, de nem maszatol...mit mondhatnék még róla? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.