Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lilla0506, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Ez a bronzosító púder finoman megvilágítja a bőrt
  • Természetes, gyönyörű ragyogást ad a bőrnek
  • Biztosítja, hogy arcszíne ne legyen fakó vagy tompa
  • Könnyű és könnyedén felvihető a bőrre
  • Zsír-mentes és nem ragad

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

karaibrahimgil

2018. június 26.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A 62-es Terre Epice árnyalat van meg, kb. egy éve használom, és még mindig van benne. Ránézésre ugyan picit sötétnek tűnik az említett szín a hófehérke arcomhoz képest, felvíve mégsem mutat drámai összképet. Szép, természetes kontúrt lehet vele rajzolni. Elég belőle keveset használni, ráadásul tartós is. A legjobb bronzosító púder, amit valaha is használtam: még jó, hogy jár neki az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Bendőke

2013. április 25.

Nagyon régóta megvan ez a termék, de több éve. Igaz hogy nem használtam minden nap, de alig fogy belőle. Nem porzik, nagyon szép bronz színt varázsol az arcomra. Nekem a 62-es Terre Epice árnyalat van meg. A színe nagyon szépen tart a nap folyamán van amikor nem is kell utána igazítani. Pirosító helyett is használom, mert nagyon természetes árnyalat. Az igényes csomagolás, nagyon jó terméket rejt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 25.

lilla0506

2013. április 9.

Bár drágák a Chanel termékek, de egy ilyen púder esetében évekig lehet őket használni! Szeretem ezt a púdert, én a 64-es számú Désert Bronze nagyon sötét árnyalatot vettem meg belőle, amit nyáron szinte az egész arcomra használhatok, a többi évszakban pedig egy mélybarna pirosítóként szoktam felvinni. Jó befektetés, megéri. Óriási kiszerelésben gyártják, nem porzik össze-vissza, ezért nem fogy gyorsan. Nekem már vagy 3 éve megvan, minden második-harmadik nap használom mint pirosító legalább és még a negyede fogyott csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.