Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. december 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű fedést adó folyékony alapozó, mely természetesen ragyogó bőrt varázsol.

andrea.horvath79

2011. október 6.

Évek óta csak és kizárólag ezt az alapozót használom, miután kipróbáltam a szinte összes parfümériákban kapható márkát.
Nagyon könnyü vele dolgozni, természetes hatást biztosít, az apró hibákat eltünteti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

Cumpilla

2011. március 29.

Ez egy folyékony alapozó. Könnyen felvihető még is gyönyörűen fed. Szép, bársonyos arc, egész napos megbízhatósággal. Tuti nem kenődik el a smink sem rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 29.