Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szerka, Módosítva: 2013. április 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

szerka

2013. április 21.

Remekül feszesít. Egy pumpálásnyi elég belőle. Nem zsíros, nem fénylik a bőr tőle. Hatékony az apróbb ráncokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 21.