Chantal Thomass

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatösszetevők: bazsarózsa, kamilla, pézsma, vanília, vetiver, frangipáni, rózsa

hulcsi

2014. szeptember 10.

nagyon finom, kellemes, meleg púder illat. Kicsit, nagyon kicsit hajaz a Chloe-ra, de attól lágyabb.
Nem tudom milyen árban van, de ha nem csillagászati, akkor jó alternatíva lehet púderes illatra.
Leszáradás után a púderesség inkább krémessé válik...egész jó...hm
Kánikulában is fincsi, nem émelyítő.

UD: nem hogy jó alternatíva, egyszerűen csodálatos és nagyszerű választás. Nem ment ki az orromból, ezért azóta már többször is magamra löttyintettem :) Isteni, kell nekem. Sajnos jelenleg nem lehet kapni, legalábbis neten nem...ez most meredek lesz, de olyan, mint a nagy kultikus Chanel N5...olyan, de mégsem...A Chanelben benne van a történelem, a történelem pora és piszka is. Ez tisztább. Szeretném majd egyszerre tesztelni a kettőt...amint túl vagyok rajta újra szerkesztem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Leszáradás után a púderesség inkább krémessé válik...egész jó...hm
Kánikulában is fincsi, nem émelyítő.

animania

2014. július 23.

Update2: Meglepett. Hűvösebb időben máshogy viselkedik, édesebb, púderesebb. A kesernyés felhang, amit az előbb említettem, meleg időben jön elő, ami kifejezetten tetszik, mert kánikulában egy édes illat számomra émelyítő lenne. Megveszem :))

Update: órák múlva előjön egy enyhén kesernyés akkord, ami meglepően kellemes, pedig én szeretem az édes illatokat. Nagyon a vásárlás felé húz a szívem :)

Megjött a mintám. Első illatolásra púder. Majd megszelídül és lágy, krémes illattá válik. Tényleg emlékeztet a babapúderre. Nem túl édes, mert feltételezem a vetiver vagy a kamilla ellensúlyozza. Szerintem nyáron is viselhető. Tartós, azonban a "sugara" kicsi, (kb. 40-50 cm) aminek örülök, nem szeretek illatcsíkot húzni magam után. A fragranticás vélemények szerint hasonlít a Kenzo Amourra vagy Indian Holirara, de szerintem köze sincs hozzájuk. Vacillálok még a vásárláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.