Chantecaille

Ár:   £26   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BTLaura, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   £26
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztító és frissítő hatású rózsavíz. 99.9%-ban természetes összetevőkkel. Tonizálja, frissíti, nyugtatja a vízhiányos bőrt.

BTLaura

2020. június 14.

Egy csomag egyik eleme volt ez a permet. Illata finom rózsás, de a porlasztása nem az igazi, túl nagy cseppeket fúj. Frissítő, de hidratáló hatást nem igazán észleltem. Önmagában kicsit drága szimpla rózsavíz és mivel pumpás, az alján marad jópár adag, amit csak kiönteni lehet vattakorongra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin