Charlotte Cosmetic

Ár:   480 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szonja91, Módosítva: 2016. szeptember 24.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Olívia olajjal készült krémszappan, mely gyengélden ápol. Megakadályozza bőre kézmosás utáni kiszáradását. A gránátalma édeskés illatát hosszan megőrzi.

virgin86

2019. április 18.

Imádom az illatát, nagyon száraz kezemet jól hidratálja. Krémes, nem folyós állaga van, kevés is elég belőle, jól tisztít. Vettem egy kókuszosat is, azt is imádom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

Napraforgo

2016. december 7.

Buborékfújó illata van, (vagy rágógumi) elképesztően pajkos, játékos. Nagyon elnyerte a szívemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

nicolebunny

2016. március 5.

A munkahelyemen találkoztam ezzel a folyékonyszappannal. Nagyon jó illata van, engem rágógumira emlékeztet :D Nem szárítja a kezem, pedig én érzékeny vagyok az ilyesmire, hajlamos a bőröm nagy foltokban kiszáradni bizonyos szappanoktól és mosogatószerektől. De ezután szép puha marad a bőröm, nem bántja. Ráadásul rózsaszín!! :D Otthonra is be kell szereznem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Kiara

2014. november 23.

Eddig a barackosat és a ribizliset próbáltuk.
Semmivel nem rosszabb, mint a 2x ennyibe kerülő kézmosók.
szeretem, hogy a flakon adagolása is gazdaságos, ez is nagy érv, h újravegyem.
290 volt az eurósban, nagyon megéri.
ár/érték arány miatt 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Eddig a barackosat és a ribizliset próbáltuk.
Semmivel nem rosszabb, mint a 2x ennyibe kerülő kézmosók.
szeretem, hogy a flakon adagolása is gazdaságos, ez is nagy érv, h újravegyem.
290 volt az eurósban, nagyon megéri.
ár/érték arány miatt 5 *

pink sunrise

2013. március 28.

Nekem igaz hogy az Aloés van meg,de azt nem találtam meg az oldalon,így ide írok:)
Olcsó,nagy kiszerelés,kellemes illatú,jól tisztít,szóval megéri.Én az ápoló hatást nem igazán érzem,de bevallom,ennél drágább és márkásabb krémszappanoktól is kiszárad a kezem,szóval ez nem feltétlenül az ő hibája.Csodaszernek nem csodaszer,de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.