Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Az aloe vera jótékony hatásai érvényesülnek a tusfürdő használata során. Gyengéden ápolja, táplálja, frissíti a bőrt.

Rebel

2013. június 26.

Illata, mérete, olcsósága miatt vettem. Nagyon híg, rengeteg kell belőle, alig habzik. Ennek ellenére szerettem egy darabig, míg azt nem éreztem, hogy a jó illata valahogy megváltozott, pedig nem romolhatott meg, hiszen minden nap használtam, mégis, irritált a szaga, büdös lett, keserű, vegyszeres, rossz, bóvli szag. Alig bírtam elhasználni, megutáltam. Jó ideje nem vettem, de nem is fogok. Az állaga és színe természetellenes, mű, folyós. Szárítani nem szárított, nem lettem allergiás se. 2p

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

trudie

2013. március 15.

Illat alapján választottam, ez tetszett a legjobban a Charlotte tusfürdők közül, olcsó, kellemes illatú, jó az állaga és nagyon gazdaságos. Ezt a terméküket újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.