Charlotte Meentzen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Tia, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyagok: Mimosa Tenuiflora Kivonat,  Piroctone Olamie,  Fodormenta Kivonat,  Tölgyfakéreg Kivonat, Boszorkánymogyoró Kivonat,  Édesgyökér Kivonat

Illatanyag Mentes,  Parabénmentes,  Ásványi Olaj Mentes,  Színezék Mentes

ahandrea

2012. július 3.

Zsíros, problémás bőrre verhetetlen! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

Zsíros, problémás bőrre verhetetlen! :)

Tia

2011. szeptember 13.

Az ideális tonik lemosó problémás, pattanásos, kevert bőrre. Nyáron minden bőrtípusnak ajánlott. Nem szárít és nem tartalmaz alkoholt. A pattanásokat hatásosan megszünteti, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.