Charlotte Tilbury

Ár:   €40   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. december 16.

Ár:   €40
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ecset bronzosítóhoz és pirosítóhoz. Lekerekített feje szintetikus sörtékből áll, a nyele fából készült.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tarzicia

2021. december 17.

Nagyon jó minőségű, és igényes külsejű pirosító/bronzosítóecset.
A feje rendkívül puha, és pont kellőképpen tömött. Egyik pirosítóecsetem se ilyen. A feje formája miatt a Chanel Blush N°110 ecsetemre hasonlít, de annál egy kicsit ducibb. Könnyedén veszi fel a színt, és nagyon szépen elteríti, alig kell eldolgozni. Meglehetősen hosszú ecset, általában a púderecsetek szoktak ilyen hosszúak lenni. Ettől nem csak elegáns, de szabályozni lehet vele a távolságot is. Én egészen a végénél, csak lazán szoktam fogni, így építem fokozatosan a színt.
A színvilága ugyanolyan, mint CT Cheek to Chic pirosítóinak a tokja: "night crimson" színű a nyél, rajta a márkanév, a bronzer & blusher felirat és a fémrész is szép rosegold, nekem nagyon tetszik.
Apró, de ötletes részlet, hogy az ecset nyelének olyan a kialakítása, hogy lefektetve nem gurul el. Ez nekem azért jön jól, mert nem állítva tárolom a tartóban a többi ecsettel együtt, hanem a kedvenc (és egyben egyetlen) CT pirosítóm (Pillow Talk) mellett fektetve. Így biztos, hogy szép marad a nyele is, a felirat sem fog róla lekopni. Amúgy is csak ehhez a pirosítóhoz használom. Nem csak tökéletes hozzá, de látványra is szépek egymás mellett.
Szerintem CT ecsetei sokkal magasabb színvonalúak, mint általában a sminktermékei. Megérte beruházni rá. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szemezett már vele, de nem merte megrendelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 17.

Nagyon jó minőségű, és igényes külsejű pirosító/bronzosítóecset.