Charlotte Tilbury

Ár:   £30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   £30
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A Hollywood Complexion ecset egy csodálatos 2-az1-ben multifunkcionális smink, kontúr, korszerűsített szintetikus szálakkal rendelkező ecset, amely tökéletes a kontúr könnyű összekeverésére is.

Ami varázslatossá teszi a Hollywood Complexion ecsetet:

• 2-az-1-ben sminkecset
  • 100% -ban állatkínzásmentes szintetikus szálak
  • Nem hullajtja a szálait
  • A nagyobb méretű lapos fej lehetővé teszi, a gyors, könnyű és hibátlan használatot, tökéletes a kontúrkeveréshez és az árnyékoláshoz.
  • A szögletes kis fej tökéletes a precíz kontúrozáshoz, valamint a szem, az orr körül vagy az arc apró görbületeinek árnyékolásához, kontúrozásához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VanillaBlossom

2019. március 2.

Nagyon puha és tömör. Van egy hasonló formájú Chanel ecsetem, de az sok alapozót nyel el ehhez képest. Ez még a hígabbakkal is jól végzi a dolgát. Mivel nem igazán szeretem a hagyománzos lapos alapozó ecseteket nagyon megörültem, amikor találtam valami olyat, amivel a lágyabb textúrákat is el lehet dolgozni. (Persze a sűrűbb anyagot is jól viszi).
Egyenletesen viszi fel a festéket, nem csíkoz és kézre is áll, pedig amúgy elég picinek tűnik.
Eddig ez a legjobb alapozó ecsetem. Ha valaki valami igazán minõségit szeretne, akkor íme, ez az! Teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.