Charlotte Tilbury

Ár:   £60   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: gabi4040, Módosítva: 2020. október 30.

Ár:   £60

2019-és limitált kiadás

Akár természetes, akár kifinomult füstös, esti randihoz való vagy rockos szemsminket szeretnél, ez a paletta azonnal megadja neked az új, satírozható és építhető árnyalatoknak köszönhetően. A préselt formulát úgy tervezték, hogy a szemhéjpúder kevésbé potyogjon és kezelhetőbb legyen. A színeket hármas csoportokra osztották, négyféle smink elkészítéséhez:

Lencseee

2021. február 23.

Oh, bizony-bizony! Ez a legvaltozatosabb kombinació a nagy CT palettakbol. Ha csak egyet szeretne az ember lanya kozuluk, en ezt ajanlanam. A minosege nem hagy kivannivalot, a kombinaciok vegtelenek, de kezdok, vagy lusta sminkelok.szamara is nagyszeru valasztas. Hibatlan. Egyetertek @Anheszenamon kolleganovel;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Anheszenamon

2021. február 20.

Csodálatos paletta! Sokat gondolkodtam a megvásárlásán mert az első 6 szín kísértetiesen emlékeztetett a Darling paletta színeire, amely szintén a kollekcióm része. Aztán megvettem és rájöttem, hogy nem igazán hasonlítanak. Nagyon tetszik a paletta koncepciója, miszerint a színek 3-mas csoportokban 4 részre vannak tagolva. Aki esetleg reggelente nem tud dönteni, megkönnyíti a helyzetét az egyes színcsoportok felosztása. Már az összes árnyalatot használtam és azt kell mondanom, számomra jól kihasználható paletta. Épp olyan árnyalatokat tartalmaz amiket szeretek és szívesen hordok hétköznapokon is. Abszolút a komfortzónámba esik ez a termék úgy ahogy van. Természetesen miután megérkezett swatcholtam és rémülten állapítottam meg, hogy a matt fekete botrányosan gyenge. De egy karra húzott színmintából nem lehet sok következtetést levonni, mert lehet, hogy szemhéjon egészen máshogy fog viselkedni a festék. És tényleg: használat közben nem érzékeltem, hogy rossz lenne a fekete. Az összes szín kifogástalan és gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.