Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nixyke91, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Cacharel Amor Amor utánzat

Illatcsalád: virágos - gyümölcsös

Összetétel: narancs, fahéj, jázmin, rózsa, tonka, vanília, ámbra, musk

veronika24

2014. november 19.

Imádom! :)
Sok parfümmel kísérleteztem eddig, kerestem a hozzám illő, nekem való parfümöt, sok márkásat is próbálgattam de egyik több ezer forintos parfüm sem győzött meg annyira, mint ez a csodaparfüm..:) egy kisebb boltban találtam rá, olcsó áron.:) az illata nagyon finom, nőies és nagyon tartós! Reggel fújok magamra és még este is érzem az illatát..a nap folyamán folyamatosan érzik rajtam a körülöttem lévők.:) a hajamban napokig megmarad.:)
A barátomnak is eddig ez tetszett a legjobban..mikor először használtam egyből megjegyezte, hogy nagyon tetszik neki.:)
Szóval nagyon nagyon megéri! :) Csak ajánlani tudom! :)
Tőlem 5*-öt kap :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 19.

Imádom! :)
Szóval nagyon nagyon megéri! :) Csak ajánlani tudom! :)
Tőlem 5*-öt kap :))