Chat D'or

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Zoe444, Módosítva: 2018. május 25.

Lancôme La Vie Est Belle parfüm utánzat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mariann1807

2019. május 27.

Az illat maga nagyon tetszik, nőies, finom. Egy utánzathoz képest nagyon jól sikerült. De rajtam 1-2 óra múlva szinte semmi nem marad belőle, szóval biztosan nem fogom újravásárolni. Ebben az árkategóriában is vannak tartósabb darabok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

csengedora0819

2019. február 19.

Véleményem szerint a legjobban sikerült Lancome La Vie Est Belle utánzat. Finom illata hosszú órák múltán is érződik a bőrömön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Zoe444

2018. december 11.

Nem szagoltam még az alapillatot, de nekem nagyon tetszik ennek az utánzatnak az illata. Finom édeskés, nőies. Rajtam sokáig érződik is, igaz a nap vége felé már nem olyan intenzíven. Az áráért, pedig sokkal többet kap érte az ember. Szerintem megéri megvenni. Ha egyszer elfogy biztosan újra megveszem. Bár 100 ml egy jó ideig biztos, hogy kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.