Chat D'or

Ár:   900 Ft és 2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VNikol, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   900 Ft és 2000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: frézia, szegfűbors

Szívjegyek: rózsa, hibiszkusz, jázmin, heliotrop

Alapjegyek: cédrus, szantálfa, pézsma, tömjén

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

VNikol

2020. július 17.

Nem ismerem az eredeti illatot, így az egyezőségről nem tudok írni. Viszont nagyon kellemes, finom, édes, púderes illat. Imádom, ahogy körbeölel. Nem tolakodó, inkább bőr közeli illat, mégis egész nap érzem magamon. Határozottan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.