Chat D'or

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Naomi Campbell EDT parfüm utánzata.

Összetétel: magnólia, kókusz, paprika, bergamot, jázmin, rózsa, tonka

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2020. január 13.

Szerintem mint utánzat elég jó. Hozza ugyanazt a kis púderes, édes, kókuszos illatélményt amit az eredeti parfüm képvisel. Visszafogott, semmi extra illat. Krémesen édeskés, szerintem elég lineáris illat. Az nem is lenne probléma, valamiért számomra nem bejövős az eredeti sem. Aki szereti a nem túl feltűnő, kellemes, édeskés illatokat, bátran kipróbálhatja, a mindennapokra nem rossz. Mint utánzat szuper. Az én bőrömömön órákig érezhető volt, persze nem őrült illatfelhővel, de határozottan ott volt. Utánzatként értékelem, egy csillagot csupán azért vonok le, mert nem igazán tetszik az eredetije sem. Nem az én stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Zsui

2016. október 26.

Nem szeretem az utánzat parfümöket, de ez tényleg jó. Kifújáskor van egy kis mellékillata, ami kicsit szúrós de ez hamar elmúlik. Utána egy az egyben olyan mint az eredeti, és rajtam sokkal tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

Oonagh

2015. február 20.

Az illata teljesen olyan, mint az eredeti. Sajnos kb. a tartóssága is. Hatósugara egyáltalán nincs, totál bőrközeli, csak akkor lehet érezni, ha valaki a nyakadra mászik, fújás után fél órával pedig lehet előkapni újra. Lehet fújkodni bőven a 100 ml-t, viszont a szállítása nehézkes, mert böszme nehéz az üveg. Imádnám, ha nem kellene naponta 6-7x előkotorni, akkor simán menne neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.