Chat D'or

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Naomi Campbell At Night parfüm utánzata.

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: ringlószilva, zöld jegyek, muskátli, jázmin, vanília, tonka

adrica

2018. február 14.

Első ízben finomnak mondanám. Fűszeresebb a társánál, a Lexy-nél, de mélyebb, tényleg night-osabb. Birizgálta az agyam, hogy hol éreztem már ehhez hasonló illatot, és rájöttem, hogy az Avon Pretty Rockin EDT-jére igen sokban hasonlít. Úgy hogy, akinek az hiányzik, mivel már azt nem gyártják, ebben találhat egy kis megnyugvást. Árához képest jónak mondanám. (tartósság és aura)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.