Chat D'or

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Versace Versus illat utánzata.

Erika80

2017. augusztus 1.

Ez egy annyira finom és nőies tisztaságillat, hogy bármelyik évszakban bátran lehet használni. Nagyon-nagyon szeretem. Kifújáskor citrusokkal és virágokkal gazdagított, frissességet és eleganciát sugárzó illat, ami a későbbiekben is megmarad és annyira, de annyira tiszta illatú. Amikor beleszagolok mindig egy ragyogó fehér ékkő jut eszembe, ami szinte vakítóan csillog, annyira tiszta.
Kiegyensúlyozott, szofisztikált illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Kiegyensúlyozott, szofisztikált illat.