Chatier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2015. május 18.

A Davidoff Echo Woman utánzata

baranyeszter

2015. május 22.

Az eredeti illathoz képest kevésbé édes, és van benne valami izgalmas szúrósság, ami sok-sok órán át ellenállhatatlanná teszi.
12 éven át egyek voltunk... Színházi előadásoktól kezdve, a melegítős napokig mindig összepasszoltunk.
Persze voltak mellette más parfümök is, de ez volt a főszereplő illat az életemben.
Aztán mostanában egyik reggel már nem illettünk össze.
Szép kapcsolat volt, 18 éves koromtól 30-ig, még egy házasságnak is becsületére válna a mai világban.
Azért még két fél üvegnyit eltettem, hátha hozzám fog öregedni, vagy hátha én fiatalodom meg újra hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Aztán mostanában egyik reggel már nem illettünk össze.