Chatier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2015. február 11.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 250 Ft

A Bvlgari Omnia parfüm utánzata.

Illatcsalád: mandarin, gyömbér, mandula, tea, szegfűszeg, tonka, fák

Ár: 2 250 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

karakumsivatag

2015. január 31.

Előre leszögezem, hogy az eredeti illatot nem ismerem, mert már megszűnt. Úgyhogy azt nem fogom tudni leírni, hogy hány százalékban hasonlít, de a Chatier márka megbízhatóságát ismerve, szerintem pont olyan. Szóval, évek óta nagyon furdalta az oldalamat a kíváncsiság, az eredeti változat és a hasonmás miatt is. Azzal tisztában voltam, hogy a Chatier márka megbízható, szerintem az "ihlette" kategóriás parfümök között az egyik legjobb. Igaz, a többinél valamivel drágább, de most úgy vagyok vele, hogy az Oris, Avonos parfümöket is csak jóval drágábban tudom megvenni. Ami nekem lényeges, hogy legyen viszonylag tartós és ne legyen kellemetlen mellékillata. Korábban próbáltam már kimért, MLM hálózatban értékesített és mindenféle egyéb típusú utánzat parfümöt. Volt, ami egészen jól sikerült, de sokszor annyira túlhangsúlyoznak egy-egy illatjegyet, hogy az engem már zavart. Az eredeti márkás parfümökhöz pedig nem elég vastag a pénztárcám. Szóval a Chatier márkával kapcsolatban csak jó tapasztalataim vannak. Nincs mellékillata (órák múlva sem) és megfelelően tartós. Van néhány a gyűjteményemben, aminek megvan az eredeti változata is és hát nagyon jó másolatok. Ahogy az elején írtam, az eredeti Omniát sajnos nem ismertem. Illetve, most, hogy sikerült beszereznem a másolatot rájöttem, hogy ismerem. Ez volt az az illat, amiről mindig az jutott eszembe, ha valakin megéreztem, hogy "na ez a lány is reggel a barátja parfümjét fújta magára". Kicsit meglepődtem, mert nem az a tipikus nőies illat. Bár én alapvetően szeretem a maszkulin illatokat, először nem tudtam hova tenni, mert túl fűszeres, túl savanyú volt. Aztán persze nagyon megszerettem, most ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 31.