Chatler

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. június 9.

Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Adrienn1024

2019. október 24.

Nem az a tipikus téli fűszeres illat, van benne valami frissítő az édes mélysége mellett. Különleges illat, ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Kittyki

2019. június 17.

Kellemes, igazán egyedi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Kellemes, igazán egyedi illat.

Leoka

2019. március 18.

Finom fűszeres illat, lehet benne érezni szépen sorban az összetevőket.
A málna pont annyit vesz vissza a méz/kakaó/pacsuli trióból, hogy ne legyen sok.
Ahogy kezd száradni egy kellemes kakaós fás illat marad rajtam.
Szeretem, nem kell belőles sok. Egy picit más tud lenni, mint a most megszokott illatok.
Tartóssága kiválló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Finom fűszeres illat, lehet benne érezni szépen sorban az összetevőket.
Ahogy kezd száradni egy kellemes kakaós fás illat marad rajtam.
Tartóssága kiválló!

Erika80

2018. május 12.

2017. szept.26. Határozottan érdekes illat... Meleg, fűszeres, pacsulis, málnás, kakaós, fás illat. Tetszik benne a málna és a kakó keveredése a fás jegyekkel és a pacsulival. Tényleg különlegesség az illatok világában. Aki panaszkodik az egyszerű illatokra, hogy egysíkú, tegyen egy próbát vele, mert erre aztán nem lehet azt mondani, hogy nincs benne különlegesség. :)

Upd.: Szuperjó és szuper tartós az illata! Egész nap éreztem magamon, pedig csak 1 fújásnyit tettem a bőrömre próbaként, hogy muzsikál a tavaszi melegben. Jelentem remekül! Ár-érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

klau810614

2017. július 21.

Nagyon jól sikerült másolat,99%-ban egyezik az illat és egyforma tartósak is :)
Tegnap este teszteltem egyik csuklón az eredeti a másikon ez és ledöbbentem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Nagyon jól sikerült másolat,99%-ban egyezik az illat és egyforma tartósak is :)
Tegnap este teszteltem egyik csuklón az eredeti a másikon ez és ledöbbentem :D