Chatler

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. május 4.

Chanel Allure Homme parfüm utánzata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Erika80

2020. május 5.

Fás, fűszeres, lágy, megnyugtató, harmonikus illat. Az az érdekes, hogy női bőrön éppúgy viselhető (szerintem), mint férfién. Bár van egy kis maszkulin vonala, mégis simán hordható azok számára akik szeretik a férfiasabb vonalat. Abszolút nem markáns és tolakodó illat, inkább visszafogott és elegáns.
A citrusosság vegyül a krémességgel és egyik sem kiemelkedő, lapul benne némi bőrösség, fűszeresség és talán leheletnyi szappanosság vagy after shave illat, de ez így mind egyben és egyik sem erősödik fel. Kellemes illat, de számomra nem a legnagyobb kedvenc a férfi illatok terén.
Az eredetije nem tudom milyen, de ez elég lágy és visszafogott illat. Tartóssága nem túl nagy, illetve inkább bőrközeli a szillázsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.