Chatler

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1790-ért megnézem

A krémet feltöltötte: klau810614, Módosítva: 2017. május 25.

Ár:   1990 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1790

Ár: 1790 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
JuditTTT

2020. január 28.

Ez valami egészen borzalmasan fertelmes. A létező legrosszabb illat, amihez valaha volt szerencsém. Az illatszekciók legalján kóborolnak az ilyenek, fejfájdító, orosz borotvaszesz a hetvenes évekből. Semmi köze az eredetihez. Még jó, h. olcsó :D Sajnos ragaszkodó, nehéz lemosni, de egyszerűen undor a köbön, vmi pacsuli izé ragasztóval. Hol van ebben mandula, vagy csokoládé?! :O Locsolkodók támadtak anno ilyennel és hagytak egy életre sokkot az emberben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Alsace

2019. május 6.

Szuper utánzat, reggel befújom magam és délután is érzem az illatot. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

mona82

2017. december 14.

Az illat nagyon tetszik,főleg a kakaó,de agyon kell locsolnom magam hogy ne csak egy órácskát érezzem.Mivel jó nagy kiszerelés,és nevetséges az ára,minden szívfájdalom nélkül fújkálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

HuAnita

2017. január 3.

Tökéletes utánzat. Tartós, erős, nagyon finom az illata, pont, mint az eredetinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

LPE

2017. január 1.

Nekem is megvan... Az eredetit sokszor szagoltam, mintám is van belőle. Szerintem ez az utánzat nagyon jól sikerült, és nagyon tartós is. Reggel fújom, és a munkaidő végén is érezni az illatát. Ráadásul 100 ml, úgyhogy a birtokomban lévő illatok mennyiségét tekintve sosem fogy el... 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

klau810614

2016. december 19.

Az eredeti illat valami isteni de nagyon túl árazott és a cipellőt sem hinném valami táska barátnak..
Na pont ezért mikor láttam hogy már van utánzata vettem is gyorsan egyet.
És milyen jól tettem 😉 az illata tökéletes másolata a Good girlnek és az üvege is jobb így számomra.Tartóssága is szuper úgyhogy ötös😊
Ja és a férjem is megjegyezte hogy nagyon finom illata van....😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Na pont ezért mikor láttam hogy már van utánzata vettem is gyorsan egyet.
Ja és a férjem is megjegyezte hogy nagyon finom illata van....😉