Chatler

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Milka, Módosítva: 2018. május 22.

Guerlain Mon Guerlain parfüm utánzat

madri84

2020. december 7.

Engem megvett! 🤩 Eredetileg a nővéremnek vettem a határtalan levendula mániája miatt, ezt ajánlották, hogy ebben a parfümben van levendula.
Nekem a levenduláról eddig a szappan, meg az illatosítók jutottak eszembe, tisztes távolságot tartottunk, de ez a parfüm felülírta a levenduláról alkotott elképzeléseimet. Szóval megvettem tesómnak, kipróbálta, tetszett neki, nade én is rákaptam erre az illatra, így magamnak is vettem egy üveggel.
Alapjában véve szeretem az édes illatokat, ez visszafogottan hozza a kellemesen elegáns édes vonalat rajtam, tartós is, úgyhogy úgy barátra tettem szert 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

Adrienn1024

2019. május 27.

Jobban érezni benne a levendulát, mint a Luxure utánzatban, azonban nekem még ez is túl édes.Bátran ajánlom az édes illat kedvelőknek, igazán tartós is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.