Chatler

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1890-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Brigitt, Módosítva: 2017. július 26.

Ár:   1990 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1890

Paco Rabanne Olympea Aqua utánzata.

Ár: 1890 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Adrienn1024

2019. május 27.

Kipróbáltam az anyaillat utánzatát és ezt is, de erről is csak azt tudom írni mint a másikról hogy nagyon harsány illat rajtam, fejfájdítóan szúrós, émelyítő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Leoka

2019. március 1.

Amikor először éreztem az eredetit, biztos voltam benne, hogy ezt nekem találták ki.
Ez lenne a 3. üveg másolat, amire beruháztam. Az első kettő j. Fenzi-s volt...gondoltam próbálkozunk...
Maradok is Fenzinél, elfújkálom, (mert ez kell fújkálni többször is napközben)
Nem rossz, de ismerve más gyártó termékét is ez kevésbé tartós, kevésbé intenzív, mint a Fenzi másolat vagy az eredeti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Maradok is Fenzinél, elfújkálom, (mert ez kell fújkálni többször is napközben)

Brigitt

2017. július 26.

Az eredeti illathoz megszólalásig hasonló, tökéletes utánzat. A sima Olympeát is ismerem, az nekem túlságosan tömény, fojtó, kellemetlenül ragaszkodó illat.
Az Aqua ennél sokkal kifinomultabb, könnyedebb.Nagyon nőies, a gondtalanság érzését kelti bennem. Az első kifújáskor ő is kicsit tömény, de hamar (kb.5 perc) elkezd finomodni és komfortossá válik valószínűleg a vizes jegyektől. Mióta megvan gyakran fújok belőle, mert mindig érezni akarom érzésem van vele kapcsolatban. Viszont forróságban nem ajánlom, ez olyan kellemes tavaszi, nyár esti időt követel meg, akkor viszont nagyon finom. Közepesen tartós, (rajtam 2-3 óra ) de ezt már oly sokan írták, hogy egy utánzatnak ez megbocsátható. Nem mellesleg gyönyörű üvege van (bevallom ez is erősítette bennem a vásárlási szándékot) és ha rápillantok mindig kedvet kapok hozzá:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 26.