Chatler

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Leoka, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   1990 Ft

Christian Dior Poison Girl parfüm utánzat

Yeticica

2022. január 8.

Hát, itt valamit nagyon benéztek sátlerék (hogy kell kiejteni, ha már lengyelek?)
Nem lehet felismerni, ki fia borja, de ami miatt nem nulla pont , az maga az illat. Play doh szerűen mandulás, cukros csajoskodas.
De szigorúan mint nem poison girl hasonmás. Egyszer olvastam , nagyot kacagtam rajta: ha távcsővel nézzük egy sötétített szobában, hunyoritva, akkor tényleg hasonlít 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Leoka

2019. március 21.

2.) Kezembe akad a száműzött parfűmök között, fújtam egy picit bőrre és most kellesen csalódtam, enyhe kellemes füstös mandulás -vaníliás illat maradt rajtam, nem erős, inkább tesközeli, de azt hiszem visszatérhet a "száműzetésből" most hogy melegszik az idő majd tesztelgetem.
Az eredetit továbbra sem közelíti meg, de már a használható szinten van nálam.. uhogy + 1 csillagot visszadok most neki...

1.)
Sajnos köszönő viszonyban sincs az eredetivel... Chatler féle H.P. miatt vettem meg, mert azt szeretem, de sajnos ez az illat nem jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

1.)