Best of Beauty 2019

Chevignon

Ár:   7400 Ft, 10 999 Ft és 14 594 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   7400 Ft, 10 999 Ft és 14 594 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Összetétel: rózsa, ribizli, frézia, lótuszvirág, jázmin, pacsuli, musk

Ár: 2000Ft+posta , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postán maradó-val küldöm
FeketePiroska

2019. március 12.

Igazi fullasztó illat melegben. Amikor először kipróbáltam nagyon befűtöttek a buszon, idő közben odaült mellém egy srác, de nagyon látszott rajta, hogy szenved a parfümömtől,😀 ahogy én is(idővel el is ült mellőlem xD). Jó illat, de érdemes óvatosan bánni vele. Elég tolakodó tud lenni, még akkor is ha csak 2-4 et fújok magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Doryen

2018. december 30.

Karacsonyra kaptam a batyamtol, o joval hamarabb kinezte nekem. :D
Tetszik, kicsit az eleje engem edesanyam parfumjere emlekeztet (rozsaszin Bruno Banani), utana azert annal fanyarabba valik.
Finom, kozepesen tartos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Karacsonyra kaptam a batyamtol, o joval hamarabb kinezte nekem. :D
Finom, kozepesen tartos illat.

Anasztazia12

2018. november 18.

Az édesanyám odáig van ezért a parfümért ,
Nagyon kellemes , lágy illata van, a tartóssága....hát annyira nem tartós, 3-4 óra után elillan. De az biztos hogy anya örök kedvence. Letisztult , egyszerű illat mégis különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Az édesanyám odáig van ezért a parfümért ,

Aivlisz

2017. november 8.

Tegnap megvettem az itt leírt pozitív észrevételek alapján.
3-at fújtam belőle, de sajnos nem az én illatom. Őszintén sajnálom, mert nagyon tartós.
Egész nap éreztem magamon azt a 3 puffot.
Ha valakit érdekelne, szívesen átadnám, doboza is megvan természetesen.
E-mail: toroksziszike@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Tegnap megvettem az itt leírt pozitív észrevételek alapján.
Egész nap éreztem magamon azt a 3 puffot.
Ha valakit érdekelne, szívesen átadnám, doboza is megvan természetesen.
E-mail: toroksziszike@gmail.com

adrica

2017. szeptember 29.

Első benyomás: Wow! Ezt a frissességet, természetességet, és még is olyan különleges, nem lehet azt mondani rá, hogy átlagos kis semmi. Engem először felfrissített, aztán megnyugtatott. De aztán folyamatosan éreztem a jelenlétét, és nem, valahogy nem illünk még sem össze. Pedig olyan szép erdei, mezei illatnak gondolnám. Engem kamillára emlékeztető akkordokkal szédített, ami nagyon tetszett benne, de aztán nagyon fanyarrá, kesernyéssé vált, amitől rossz lett a közérzetem. Ettől eltekintve lehet, hogy még próbálkozom nála, mert nagyon tetszett az eleje! Nem is gondoltam volna, de ez azért nagyon jó!!!! Kár, hogy az én szervezetem így reagált rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Via84

2017. június 9.

Először is baromi ideges vagyok! Sikerült rendelnem egy hamisítványt... 👿 Azt hiszem itt lesz vége az internetes parfüm vásárlásnak!
A parfümről viszont csak jót tudok mondani! Úgy érzem megtaláltam benne mindent ami én vagyok!Nem egy dög,nem egy túl bonyolult illat, egyszerűen csak kiegészít, vagány,lezser, kicsit szexis, bárhol megállja a helyét! Inkább őszi, téli illat! Én azt hiszem nem kell tovább keresgélnem (legalábbis egy jó ideig),mert tényleg annyira passzol a bőrömmel, hogy kiütötte a drágább társait is... Mivel mikor megérkezett a rendelésem, egyből levágtam hogy hamis (pedig egyáltalán nem vagyok parfüm szakértő, szóval ha már nekem feltűnik, akkor...), bementem a Dm-be, és megvettem. Itthon mindkét csuklómra fújtam, értelemszerűen,egyikre a Dm-es, másikra a rendelt parfümből, és köze nincs az eredetihez!Azt gondolom, hogy ez a parfüm nem az a nagyon drága kategória, érdemesebb üzletben megvenni, mégha csábító is az internetes ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

csikosmatyas

2016. október 1.

Nagy csata volt. A Heritage csak azért győzött, mert ez ugyan csak hangulatában, de mégiscsak hasonít a Coco Mademoiselle-hez, és nem szerettem volna mégegy ilyesmit.
Egy szimpatikus illat, amit el tudnék képzelni egy Eszterházy kockás pulóverhez csőfarmerrel és egy szép kidolgozású bőr dandy cipőhöz.

Beszereztem. Illik a farmer+virágos blúz+Chelsea kombóhoz, amihez gyorsan hozzdobsz egy meghökkentő mintás csősálat, de azért egy kis feketéhez nem ezt használnám. Olyan kis modern komfortos illat. Engem emlékeztet a Dove arganolajos tusfürdőjére. Egyszerű tisztaság illat némi fűszeres csavarral. Nem lehet vele hibázni. Egész nap viselhető, nem zavaró sem nekem sem a környezetemnek. Külön szimpatikus, hogy az ára ellenére nincs agyonhordva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Pampilla

2015. október 18.

Hát furcsa vele a kapcsolatom. Még az elején egy kolléganőm hányingert kapott tőle,és igaza is volt. Utána már én is fullasztónak,gyomorforgatónak éreztem. De lehet hogy az adagolással volt a gond,és az én bőrömön az sem mindegy hova fújom. És láss csodát,ha az alkaromra fújom,4-4 fújást akkor tökéletes,kellemes illat bontakozik ki. Hát kellett idő hogy ezt kitapasztaljam,de most már így tudom őt szeretni. Ja és hideg évszak kell neki mindenképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

jjudus

2015. május 14.

Mindennapi használatra nagyon szeretem, mindig ez van a táskám mélyén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Mindennapi használatra nagyon szeretem, mindig ez van a táskám mélyén.

insomnia

2014. november 18.

Nagyon kellemes illat, szerintem sem csak gyümölcsös, hanem fűszeres is, ahogy előttem írták. Rajtam is megdicsérték mások, amikor én már nem éreztem magamon, szóval tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.