Chevignon

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   10 000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pocok96

2018. február 25.

Bátyám csak "whisky" néven emlegeti. Nem csak a színe miatt, de metafora képpen is. Szerinte a whisky a férfiasság, az erős-magabiztos férfi jelképe...szerinte ilyen ez a parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Málni

2015. szeptember 9.

DM-ben jártam a minap, gondoltam megszaglászok néhány "ócsóbb" parfit is, Forever mine-t már ismertem a Chevignon márkától, az egy jó kis Diesel Fuel for life koppintás lett, na de kanyarodjunk vissza a Heritage-hez:) Először papírra fújtam ki és annyira tetszett, ismerős volt az illata, hogy a bőrömön is akartam érezni. Kár, h alig írtak róla eddig a neten, mert zavar, h nem tudom mire hasonlíthat régebbről, klasszikus, de mégis modern, vmiért nem érzem ffiasnak cseppet sem. A citrusok rajtam az elejétől kezdve nem bújtak elő igazán és mintha mogyorós-mandulás-piás összetevőt éreznék benne, pedig nem tartalmazza egyiket sem. Talán Olaszországban éreztem vagy egy Gucci koppintásra hajaz amit még Görögből hoztam haza. Különben simán elmenne egy Gucci vagy drágább divatház parfümjének is:) Papíron frissebb és talán nem jön elő ennyire ez az édeskés vonal, ezért érdemes bőrön tesztelni.
Egyelőre megkapja az 5 csillagot, jelenleg különlegesnek érzem a sok szar és egysíkú kínálat között:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.