Chica Y Chico

Ár:   $29.90   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 30.

Ár:   $29.90

Matt finisű cushion alapozó zsíros bőrre

Bőrfehérítő hatású, véd a ráncok kialakulásától, és SPF 35 PA++ fényvédővel az UV sugárzás ellen.
Magas fedésű, minimalizálja a pórusok láthatóságát, felszívja a bőrön keletkező felesleges olajat.

ancsr

2017. március 30.

Nagy mázlim van, hogy egyből rátaláltam erre a gyönyörűségre. Eddig nem találtam olyan bb krémet, ami színben passzolt volna a bőrömhöz (elég világos bőrű vagyok). Ez a cushion viszont tökéletesen illik hozzá. Nagyon jó a fedése, én finom ütögető módszerrel teszem fel. A zsíros bőröm pedig imádja, hogy végre nem csillog és még órákkal később is nagyon jól néz ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.