Chicco

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak
Kategória:   Fog- és szájápolók

12 hónapos életkornak megfelelő gyümölcsízre ízesített eper ízű fogkrém. Fluor mentes és nem tartalmaz konzerválószert. Xylitol tartalma révén hozzájárul a fogromlás megelőzéséhez.

• fluormentes
  • tartósítószer-mentes
  • gyümölcs ízesítésű
  • természetes édesítőszerrel készült

XYLITOLT tartalmaz. A Xylitol egy természetes édesítőszer, mely számos növényben előfordul, nyírfacukorként is ismert. 40%-kal kevesebb kalóriát tartalmaz, mint a cukorrépából nyert cukor.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia