Chicco

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Táplálja és hidratálja a bőrt, megelőzi a terhességi csíkok kialakulását a melleken, illetve halványítja a kialakult mellcsíkokat a terhesség és a szoptatás ideje alatt is. Aktív összetevők: rizs és jojoba olaj, E és PP vitamin, kigelia és quillaja kivonat, olívaolaj kivonat.

• Csak a bőrfelületen hat.
  • Rugalmassá teszi a bőrt.

Multivitaminokkal és természetes olajokkal készült az IDE (Európai Dermatológiai Intézet) ajánlásával. Mikrobiológiailag tesztelt. Dermatológiailag tesztelt. Illatmentes. Nikkeltesztelt.

Heli

2015. szeptember 10.

Nálam csodaszer kategória, szépen feszesít ;) Gél állagú, gyorsan beszívódik, puha bőrt hagyva maga után. Kár, hogy nagyon nehezen lehet beszerezni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.