Chicco

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. június 8.

Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak
Kategória:   Szépítő eszközök

A tenger mélyéről 20-50 méter mélyről halásszák ki ezeket a fürdetéshez használt tengeri szivacsokat. Nagyon magas nedvszívó képességgel rendelkeznek, és megpuhulnak a víz hatására. A természetes tengeri szivacs ideális a baba bőrének gyengéd tisztítására. Medium és Large méretben készül.

Titanilla10

2019. április 8.

Én meg vagyok vele elégedve babának is tetszik.Tetszik hogy ilyen picike egy babatestre pont ez a megfelelő méret.Az meg tök vicces hogy megszárad kemény beledobod a vízbe pihepuha.😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

pifpuf

2016. április 13.

Interneten keresztül rendeltem az egyik babaáruházból, mert ritkán jutok el személyesen az üzletükbe. A large (vagyis nagy) méret volt a dobozon feltüntetve, ehhez képest a tenyeremben elfér a szivacs. Használni biztos jó lesz a gyermekek fürdetésénél, de ennyi pénzért ilyen kis méretet eladni arcátlanság.

Frissités: egyszeri használat után már két darabban van, egy fillért sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Frissités: egyszeri használat után már két darabban van, egy fillért sem ér.