China Glaze

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges lakk, mely a hozzá tartozó fedőlakkal akár 10 napig is tart.

pumpkinhead

2017. január 2.

Én csak a fedőlakkját szoktam megvenni, és azt imádom! Ugyanolyan gyorsan szárítja a körömlakkot, mint a Seche Vite. Annyi a különbség köztük, hogy ez zselés állagú, kicsit sűrűbb (emiatt nekem gyorsabban fogyott el) és talán fényesebbé is teszi a manikűrt. Ezt is érdemes hígítani kb. a felénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Pdrea

2016. március 3.

Imádom,imádom, imádom! eddig 5 színben vettem, de fogok még. Kiváló minőség, nem csíkoz, gyorsan szárad. A fedőlakkja is örök szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.