China Glaze

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillámos körömlakk.

6 színárnyalatban

Kiszerelés: 14 ml

Metal

2016. november 18.

Egy lilás árnyalatot szereztem be,vannak jó és rossz tulajdonságai is...én a rosszakat az ára miatt nem vártam.
Nekem ez már egy drágább kategória.A csillogása más mint az eddig próbált csillámos lakkjaimé,sokkal szebb végeredményt ad.
Gyorsan szárad.Két rétegben sem fedte be a körmöm rendesen,így alá egy rétegben sima körömlakkot kellett bevetnem ettől lett sokkal szebb mint magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

erika81

2015. szeptember 11.

Csere útján jutottam hozzá egy nagyon kedves krémmániástól a Put A Bow On It árnyalathoz. Egy gyönyörű lilás-csillámos szín! Hihetetlenül gyorsan szárad! Szinte kenés közben láttam ahogy szárad, így nem igazán lehet javítgatni, pontosan kell dolgozni! Az egyetlen problémám a lakkal az, hogy a csillámok miatt merevebb, mint az normál lakkok. Ahogy esetleg hozzákoccan a körmöm valamihez (ez nálam elég gyakran előfordul) itt-ott lepattog. Lemosás helyett letudtam nagyobb darabokban szedegetni a körmömről! Ettől függetlenül nagyon tetszik, csak vigyáznom kell rá! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Ildie

2015. március 2.

A képen látható zöldnek vagyok boldog tulajdonosa. Nagyon nagyon jó. Gyorsan szárad, lehet más lakkra is tenni, de magában is jó, 2 vagy 3 rétegben, tartós, fedőlakkal egy hetet bír lepattanás nélkül (körömvégen azért kopik, denem pattan meg). Nagyon nagy az üvege, sosem fog elfogyni. Nagyon nagyon szép színe van, már csak egy pont ilyen színű zöld szemcerkát kell vennem :)

Kicsit bővítek. Elégedettségem azóta is töretlen. A képhez képest, és az üvegre ránézve olyan erdőzöld a lakkban a csillám a valóságban azért ennél világosabb lesz.
Egy ideig magában átlátszóra próbáltam, mert repedezett a közmöm, és így elfedte és nem emelte ki, és azért kis szín is volt.
Egyéb színes lakkra is nagyon szép, lehet vele "csillámszínátmenetet" csinálni, szóval jól eljátszadozom vele.
Személy szerint a 6-7 dollárt amit adtam érte a legkevésbé sem sajnálom, 1500 Ft otthoni viszonyokhoz képest, hát, nemtudom, sajna szerintem kb itt kezdődnek a használható lakkok, azt kell mondanom, hogy ha nem is simán, de megéri az árát, ha vki adott lakkot tényleg sokat használ és nem csak 2x egy évben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Angie1988

2014. június 28.

Csillámporos lakkból a legjobb választás ez a márka. Tartós és csodás, ráadásul rengeteg csillámport tartalmaz, így 3 réteg mindent fed. Blogunkon egy tesztet is láthatsz.http://kialakito.blogspot.hu/2014/06/a-csillogas-magasiskolaja-china-glaze.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.