Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: görögdinnye, mandarin

Szívjegyek: rózsa, frézia

Alapjegyek: szantálfa, írisz

nyarigabi

2018. november 19.

Upd. El fog fogyni.;((((( Már csak 10-15 ml van belőle, nagyon szeretném pótolni, de nincs utánpótlás.:( EDP-t fogok venni helyette, vagy Fleur de parfum-öt. Az előbbi meleg időben sok, az utóbbi hideg időben kevés. Elveszett az egyik tuti négy évszakos illatom. A másik a Chloé Love, lassan annak is annyi. Miért, Chloé, miért????;(

Igazi négy évszakos, mindig bevethető, amolyan "tuti" illat. Sajnálni fogom, ha elfogy. Sokkal jobban hasonlít az edp-re, mint a 2015-ös változat, szinte ugyanaz, de lehetetlen tőle besokkallni (én az edp-től be tudok, néha "rámült"). Kedvencem most.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

senskin

2018. február 17.

Nem gondoltam volna, hogy a Chloe parfumok felkeltik a figyelmemet. Igazi ízig vérig a nőről szólnak. Akiben van kisugárzás és mosoly, az érti mire gondolok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

bobekecske

2017. május 12.

Most láttam, hogy 2015-ben reformulálták őt is, úgyhogy gyorsan pótlom is a véleményezést.
Nagyon kedvelem a Chloé illatokat (sajnos a Love és hasonló illatok a háztól nem váltak be), az EDP-t is nagyon szeretem, de a 2009-es EDT-ért nyúlok legtöbbet. Hiába, a frézia.
Szerintem ez az egyik illatjegy, ami miatt egészen másképp hat, mint az új EDT: valaki vagy imádja magán, vagy nem. Észrevettem magamon, hogy sok általam szeretett illatról "kiderül", dominál benne a frézia. A rózsával, mandarinnal együtt nagyon üde, friss, és persze továbbra is "öblítős". Ugyanakkor míg a Clean illatcsaládot valóban öblítősnek gondolom, erről az illatról egy percig se feltételezte rajtam senki, hogy nem parfüm. Az egyik férfiak által rajtam legtöbbet dícsért illat.
Irodába nagyon szeretem viselni, mert habár elég tartós és intenzív (edt létére is), innofenzívnak gondolom.
Annó egy parfüméria kiárusításán csaptam le rá, különösebb megfontolás nélkül; micsoda szerencse. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Régóta izgatta a fantáziámat, bár a rózsás illatokat nem kifejezetten szeretem. Ez a Chloé pont az a fajta szappanos, száraz, üde, tartós illat, amit erre a nyárias őszre kívántam. Szereztem is egy fújóst, de életem párja megkért, hogy ne használjam. Eddig csak az édes, fűszeres illataimat nem szerette....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

nicole74

2016. május 7.

Amennyire tetszik az edp, ez annyira nem. Illetve olyan semmilyen, illatosító illata van, de nem az a luxus fajta. :( Gyöngyvirágos szappanillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

adite

2015. december 3.

A tisztaság illata. Mintha csak frissen kelnék a ropogós, illatos fehér paplan alól, ablakon tavaszi szellő lengeti a fehér könnyű hosszú függönyöket. A Chloé EDP-hez képest sokkal természetesebb, visszafogottabb, kedvesebb illat. Mintha öblítőben aludtál volna. :) Mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Edem77

2015. október 8.

Annyira feldobja az embert, mint egy gyümölcsös limonádé a kánikulában, de messzemenően jobban meg van komponálva, mint az egyszerű kis nyári gyümis, friss illatok. Ez valódi francia:-)
Nagyon kellemes, virág illat. Új kedvenc!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 8.

Nagyon kellemes, virág illat. Új kedvenc!!!

Berti

2015. szeptember 19.

Nagyon kellemes, virágos, nem hivalkodó illat.
A ruhámon 2 nap múlva is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Nagyon kellemes, virágos, nem hivalkodó illat.
A ruhámon 2 nap múlva is érezhető.