Chloé

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2015. október 15.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek:

Fej: bergamott, citrom, magnólia

Szív: fehér rózsa, gardénia, rózsa

Alap: pamutvirág, pézsma

Ár: 2500ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Ár: 2500/4000 /12000postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Használt/frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Nettuska

2020. augusztus 3.

Végre egy olyan illat ami nem édes és tetszik,általában az édes gourmand és virágos vagy gyümölcsös illatokat szeretem jobban, de ez nagyon jó. Rajtam friss kesernyés, kellemes viselni a nyári forróságban. Közepes tartóssággal,elég egyszer újrafújni. Szerintem sokkal jobb,mint az edp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Rekaa25

2020. június 20.

Egyik kedvenc parfümöm lett már az első használat óta. Annyira kellemes illata van és tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

yasmine1122

2020. április 25.

Szerelmes vagyok ebbe a parfümbe és magától az illattól is szerelmes hangulatba kerülök, annyira finom, letisztult.
Még egyszer a Müllerben próbáltam ki, nem tetszett elsőre, aztán ahogy elillant a szúrós erős illat, imádtam magamon.
Most elhatároztam veszek egyet, neten vásároltam és nem emlékeztem az edp vagy az edt volt amit anno próbáltam. Végül erre esett a választásom és nagyon szeretem, de a tartóssága miatt lehet legközelebb az edp-t választom. Csak félek az meg túl sok lenne... Valaki megírná mennyi különbség van a két parfüm között? 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Luller

2020. április 7.

Szeretem! Tisztaság, kedvesség, báj, tavasz, nyár, frissesség. Fehér póló-farmer kombó nekem. Úgy, mint D&G Light Blue Intense. Oké, mind2 jó mindenféle szetthez...nekem ez villan be róla. Amúgy az EDP-t is szeretem, de most egy kis 20ml-s EDT jött velem haza. Volt már EDPm, azt sem tudom kevésbé szeretni, mint ezt! Sok-sok csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

royne

2020. február 13.

Nagyon sokáig keresgéltem az illatomat, mind niche , mind mainstream vonalon. Most már elmondhatom, hogy megtaláltam a Signatura illatomat. Ez a parfüm maga a csoda, a mennyország! Valahányszor vele fújom be magam, mélységes boldogság tölt el. Ha ideges vagyok, megnyugtat, ha szomorú, felvidít. Mintha a legjobb barátom lenne. Átölel, melenget. Ilyen csodálatos, harmonikus, íriszes-rózsás-szantálos illattal még nem találkoztam. Most már tudom, milyen, ha egy parfüm elvarázsol <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Nushi

2019. október 4.

Az élet olyan érdekes fricskákat dob. Sokáig kerültem a Chloe polcait minden parfümériában, azt gondoltam ez még kinézetre sem én vagyok. Aztán elérkezett az idő amikor már nem találtam máshol semmi újdonságot és ráfancsalodtam a szagolgatásra. Már nem emlékszem , hogy mi volt az első illat amit felemeltem de ez biztos az elsők között volt és mint a friss szerelmes tágult a pupillám és ment a vérnyomásom az egekbe és költöztek lepkék a hasamba. Azóta vágyakoztam és most végre az enyém lett igaz csak kicsiben de ez is több mint a semmi. A doboza önmagában megfogott luxus darabnak tálalja a terméket és igazán az is. Letaglózó tiszta friss fehér rózsa illat, némi pamutvirággal bugyolálva, hogy ne szúrjon annyira. Bár valószínűleg jobban illik a törékeny szőke halk szavú nőkhöz, most nagyon jól illik az én bús melankolikus őszi hangulatú, kerekded barnaságomhoz is. Igazán kedves hűvösen elegáns illat de épp úgy eltudom képzelni egy krémszínű etui ruhához, mint egy hatalmas kinyúlt pulcsihoz és farmerhoz.
Inkább nappali irodabarát illat. Egész nap mindenki jön utánam , hogy atya ég milyen jó illatod van... Számomra van benne valami, ami picit átlagos, mindenhez simul, senkit sem bánt, mindenkinek tetszik. Alaphangon az ennél kicsit megosztóbb illatokat kedvelem, de úgy vélem eljön az idő amikor mindenkinek kell egy ilyen krémszínű kis semleges puhaság a polcra. Nem lehet mindig vívni a világ ellen, besimulni ez tökéletes.
Na igen aki szerint a rózsa nyanyás az ne is próbálkozzon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Na igen aki szerint a rózsa nyanyás az ne is próbálkozzon...

Sziszilady

2019. augusztus 30.

Mikor gyerekként mentem anyukámmal a fodrászatba, ott volt ilyen illat és csak 45+ volt a vendégkör. Pont emiatt nem tudok vele azonosulni egyenlőre, de még tesztelgetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

csakmoni

Korcsoport: >54
2019. március 27.

2019: Mintából próbálgatom, és teljesen beleszerettem a leszáradásába.A fejillat virágossága nem az én világom, de a leszáradását imádnám komfortillatnak.Kicsit édeskés, kicsit szappanos, ilyennek vágyom a pézsmát a bőrömön. Kedves nagytudásúak, ismertek hasonlót, kevesebb virággal?

2016: Pont mint bélám, én sem érzem egyáltalán fél óra múlva, bezzeg a férjem! Szerinte orrfacsaró, szörnyű, fúúúj.
Nekem a régi Chloé edt sokkal jobban tetszik, az egy elegáns, különleges, kissé hűvös illat. Sajnos ennyi rózsa nekem nagyon sok, pedig az alapillat nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 27.

cattitude

2018. november 24.

citrusos, virágos, tisztaságillatú lötyi, igazából unalmasabb, mint hétfő este zoknikat hajtogatni. ha nem lenne az üvegre írva a márkanév, azt hinném, ez egy random Avonos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Scara

2018. július 22.

Néhány évvel ezelőtt volt egy kis üveggel, még az előző kiadásból. Elhasználtam, de nem vettem újra. Ugyanaz az érzésem volt vele kapcsolatban, mint a JHG Anyway kapcsán: egy idő után zavar benne valami szúrós illatjegy.
Kipróbáltam most az új kiadást nosztalgiából és meglepően tapasztaltam, hogy ebben nincs semmi szúrós, csak a kellemes, légies, elegáns tisztaságillat.
Természetesen jött velem haza. :)

Tudom addig még sok víz lefolyik a Dunán, lesz még addig ezer és egy parfümszerelem, de megkockáztatom, hogy ez lesz jövő tavasszal az esküvői illatom. :)

Upd.: Teljes csalódás a tartósságát illetően. A régi kiadással nem volt ilyen probléma. Ez viszont 2 óra alatt nyomtalanul eltűnik. Szomorú, hogy manapság már nem lehet elvárás a tartósság egy magasabb árkategóriás parfümnél sem. -2 csillag. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Természetesen jött velem haza. :)