Chloé

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2015. október 15.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek:

Fej: bergamott, citrom, magnólia

Szív: fehér rózsa, gardénia, rózsa

Alap: pamutvirág, pézsma

Ár: 20000 ft , Eladó: bernikrém
Állapot: 75 ml szinte tele, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, előreutalás esetén postázom,foxpost (csomag méretét vedd figyelembe)
Chloé EDT (2015) 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges

royne

2020. február 13.

Nagyon sokáig keresgéltem az illatomat, mind niche , mind mainstream vonalon. Most már elmondhatom, hogy megtaláltam a Signatura illatomat. Ez a parfüm maga a csoda, a mennyország! Valahányszor vele fújom be magam, mélységes boldogság tölt el. Ha ideges vagyok, megnyugtat, ha szomorú, felvidít. Mintha a legjobb barátom lenne. Átölel, melenget. Ilyen csodálatos, harmonikus, íriszes-rózsás-szantálos illattal még nem találkoztam. Most már tudom, milyen, ha egy parfüm elvarázsol <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Nushi

2019. október 4.

Az élet olyan érdekes fricskákat dob. Sokáig kerültem a Chloe polcait minden parfümériában, azt gondoltam ez még kinézetre sem én vagyok. Aztán elérkezett az idő amikor már nem találtam máshol semmi újdonságot és ráfancsalodtam a szagolgatásra. Már nem emlékszem , hogy mi volt az első illat amit felemeltem de ez biztos az elsők között volt és mint a friss szerelmes tágult a pupillám és ment a vérnyomásom az egekbe és költöztek lepkék a hasamba. Azóta vágyakoztam és most végre az enyém lett igaz csak kicsiben de ez is több mint a semmi. A doboza önmagában megfogott luxus darabnak tálalja a terméket és igazán az is. Letaglózó tiszta friss fehér rózsa illat, némi pamutvirággal bugyolálva, hogy ne szúrjon annyira. Bár valószínűleg jobban illik a törékeny szőke halk szavú nőkhöz, most nagyon jól illik az én bús melankolikus őszi hangulatú, kerekded barnaságomhoz is. Igazán kedves hűvösen elegáns illat de épp úgy eltudom képzelni egy krémszínű etui ruhához, mint egy hatalmas kinyúlt pulcsihoz és farmerhoz.
Inkább nappali irodabarát illat. Egész nap mindenki jön utánam , hogy atya ég milyen jó illatod van... Számomra van benne valami, ami picit átlagos, mindenhez simul, senkit sem bánt, mindenkinek tetszik. Alaphangon az ennél kicsit megosztóbb illatokat kedvelem, de úgy vélem eljön az idő amikor mindenkinek kell egy ilyen krémszínű kis semleges puhaság a polcra. Nem lehet mindig vívni a világ ellen, besimulni ez tökéletes.
Na igen aki szerint a rózsa nyanyás az ne is próbálkozzon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Na igen aki szerint a rózsa nyanyás az ne is próbálkozzon...

Sziszilady

2019. augusztus 30.

Mikor gyerekként mentem anyukámmal a fodrászatba, ott volt ilyen illat és csak 45+ volt a vendégkör. Pont emiatt nem tudok vele azonosulni egyenlőre, de még tesztelgetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

csakmoni

2019. március 27.

2019: Mintából próbálgatom, és teljesen beleszerettem a leszáradásába.A fejillat virágossága nem az én világom, de a leszáradását imádnám komfortillatnak.Kicsit édeskés, kicsit szappanos, ilyennek vágyom a pézsmát a bőrömön. Kedves nagytudásúak, ismertek hasonlót, kevesebb virággal?

2016: Pont mint bélám, én sem érzem egyáltalán fél óra múlva, bezzeg a férjem! Szerinte orrfacsaró, szörnyű, fúúúj.
Nekem a régi Chloé edt sokkal jobban tetszik, az egy elegáns, különleges, kissé hűvös illat. Sajnos ennyi rózsa nekem nagyon sok, pedig az alapillat nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

cattitude

2018. november 24.

citrusos, virágos, tisztaságillatú lötyi, igazából unalmasabb, mint hétfő este zoknikat hajtogatni. ha nem lenne az üvegre írva a márkanév, azt hinném, ez egy random Avonos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Scara

2018. július 22.

Néhány évvel ezelőtt volt egy kis üveggel, még az előző kiadásból. Elhasználtam, de nem vettem újra. Ugyanaz az érzésem volt vele kapcsolatban, mint a JHG Anyway kapcsán: egy idő után zavar benne valami szúrós illatjegy.
Kipróbáltam most az új kiadást nosztalgiából és meglepően tapasztaltam, hogy ebben nincs semmi szúrós, csak a kellemes, légies, elegáns tisztaságillat.
Természetesen jött velem haza. :)

Tudom addig még sok víz lefolyik a Dunán, lesz még addig ezer és egy parfümszerelem, de megkockáztatom, hogy ez lesz jövő tavasszal az esküvői illatom. :)

Upd.: Teljes csalódás a tartósságát illetően. A régi kiadással nem volt ilyen probléma. Ez viszont 2 óra alatt nyomtalanul eltűnik. Szomorú, hogy manapság már nem lehet elvárás a tartósság egy magasabb árkategóriás parfümnél sem. -2 csillag. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Természetesen jött velem haza. :)

senskin

2018. február 20.

Újra felfedeztem, az illatok hercegnője. Annyira szép, szinte szűziesen szép. Mert tiszta, kedves és bámulatos. Mindenkinek ő kell, de ő az igazira vár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

gasztromanko

2017. december 8.

A legkedvesebb parfümöm. Számomra egy igazi tisztaságillat. Bájosnak, frissnek találtam. Nagyon tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 8.

nyarigabi

2017. november 5.

Fehér rózsa rajtam leginkább, valami friss alappal (gyapotvirág lenne az, nem?). Nagy kedvencem az edp változat, de ha pár napig hordom besokallok, viszont mindig kell itthon belőle. Ez az edt könnyebb, kevésbé karakteres mint az edp változat, könnyebben is hordható. Bár az edp se nehéz, de rajtam sokszor olyan "sűrű" lesz.
Tegnap próbáltam, de nem az ősz /tél az ő időszaka, inkább az első tavaszi napok. Menyasszony-illatnak ideális lenne.

Upd.Mégsem. Eternity Now lesz rajtam teljesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Upd.Mégsem. Eternity Now lesz rajtam teljesen.

aidanne

2017. július 4.

Egyszer megigertem magamnak, hogy lesz egy Chloem...meg mindig nincs, de merem allitani, hogy szamomra az egyik legjobb mainstream marka-vonal. Szepek, elegansak az illatik es nem tulzoak. Ez a kis Chloe edt meggyozott, hogy a pipere asztalomon igen jol mutatna, hat meg a boromon ;)
Szep es kiegyensulyozott illat, nincsen tul tolva benne semmi sem. Olyan szelid es termeszetes, megsem hiszem azt hogy olcso hatast keltene. Onmaga kategoriajaban szerintem az egyik legszebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.