Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2019. április 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1995

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: bergamot, jácint

Szívjegyek: rózsa, ibolya, lonc, jázmin

Alapjegyek: pézsma, vetiver, cédrus, írisz

Ár: 15 000 , Eladó: tothszilvi75
Állapot: 30/ kb 15ml, Helyszín: Leibnitz, de Magyarországról postázom , fizetés: --
kvin

2018. július 2.

Szappanos puhaságú, friss tisztaság illat. Nekem azóta már vannak hasonló illatélményeim (pl. Burberry Rhythm vagy AG Charlotte), de megvan benne a Chloé-ra jellemző különlegesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

maniac78

2016. március 2.

Az én illatom volt a 2000-es évek környékén. Megőrültem érte, annyira tiszta, annyira különleges, semmivel sem keverhető illat volt. Nagyon szeretném még érezni, vagy valami hozzá hasonlóan különlegességet. Nem volt ember, aki ne dicsérte volna rajtam..Annyira szolid, annyira érzéki és finom volt,ugyanakkor minden cseppje a megtestesült jó ízlés, hogy most konkrétan vérzik a szívem, amiért nem lehet többé hozzá jutni....:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

sieszter

2015. október 9.

Vagy 15 évvel ezelőtt volt egy mini üvegem ebből. Akkor nagyon szerettem. Most Elie Saab minta van rajtam, arról jutott eszembe, szerintem hasonlóak. 5 * a nosztalgia miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.