Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: almavirág

Szívjegy: vizi jácint, jázmin,

Alapjegy: vetiver

Pannacska

2018. december 20.

Lehet még kapni valahol ezt a terméket? Sajnos sehol nem találom,tud róla valaki valamit? Esetleg nem forgalmazzák már?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Mandy05

2018. március 19.

Kellemes virágos-édes illat, egészen tartós is. Csodát nem szabad várni tőle, nem az a bikavadító dögös-szexi illat, inkább kifinomultabb hölgyeknek való.
Csendben teszi a dolgát, épp annyit, amennyit ígért.
Én szeretem ezt a parfümöt, az állandó kollekcióm része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 19.

Csendben teszi a dolgát, épp annyit, amennyit ígért.
Én szeretem ezt a parfümöt, az állandó kollekcióm része.

Luna1024

2017. január 1.

Ő nekem egy kellemes kis tavaszi, de inkább nyári illat. Ajándékba, kárpótlásul kaptam egy vásárlás mellé, teljesen ingyen. Magamtól eszembe se jutott volna kipróbálni: illatok tekintetében a legtávolabb ez a virágos vonal áll tőlem, valahogy az ilyen parfümöket ugyanolyannak érzékeli az orrom, így eddig az összes Chloét is passzoltam, ki se próbáltam őket.

Nagyon nehéz olyan illatról véleményt írni, ami nem az ember stílusa, pláne pontozni azt, de megpróbálva objektíven nézni: ez a kis illat - a maga kategóriájában - jó. :) Én is megerősítem, hogy van benne egyfajta vizes jelleg: nekem forró nyarak tó mellett töltött hétvégéi jutnak az eszembe róla, tavirózsákkal, szitakötőkkel és virágok illatával a szélben, amikor az embernek nincs más dolga, csak élvezni a pillanatot, mert akkor és ott, arra a pár órára teljesen gondtalanná válik. Olvastam, hogy az egész Chloé-vonalnak ilyen a hangulata. Ezt - nem ismervén a többi Chloét - nem tudom megerősíteni, de a sorozat ezen tagja hozza ezt az életérzést. Nagyon bájos, nagyon ártatlan, gondtalan, lányos/csajos/nőies illat, ami nem akar több lenni annál, ami. Kifújáskor nagyon tömény púderesség az egész, mint egy erősebb illatú hintőpor - itt azt éreztem, ezt sajnos le kell pontoznom -, ám idővel előbújnak a virágok, leginkább az almavirág és a vetiver, ami határozottan jót tesz az illatnak, valamivel különlegesebbé teszi azt. Vizes-virágos illat, szerencsére légfrissítő-, vagy wc-illatosító hatás nélkül, amit én kellemesnek találok, de semmiképp sem egy könnyen felismerhető, nagyon egyedi, korszakalkotó illat, aki erre vár, csalódni fog.
Kizárólag nappali illat szerintem, és tavaszi, de leginkább nyári. Azok fogják szeretni, akik kedvelik a nagyon könnyed, "épphogy csak ott van", légies, nőies kis illatokat, de nem arra vágynak, hogy egy parfüm feltűnő legyen, vagy hadakozniuk kelljen vele egész nap. Na, nekik valószínűleg nagyon fog tetszeni ez az illat, meg úgy általában az egész Chloé-vonal. :) Nekem semmiképp sem 5 csillag, objektíven és szubjektíven nézve sem (nagyon nem én vagyok). 3 csillag, mert "inkább jó, mint nem", illetve elismerem a szerethetőségét, de ennél többet nem tud.

Tartóssága sajnos nem a legjobb, és a hatósugara sem, szerintem itt elfér több is, mint 2 fújás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

3tara2

2016. november 23.

Mostanában annyi rossz jellegtelen parfümöt szagoltam, hogy fanyalogva próbáltam őt ki.
S lám,.....lőn csoda! Tetszik!
Kifejezetten kellemes. Lányom szerint laza , jó kis illat.
Bizony. Ez az, amit minden alkalomra, minden körülményre elképzelhetek. Nem sok és nem kevés, pillekönnyed virágesszencia. Kicsit hippis. Valahogy trapézfarmert és bulizást passzintok hozzá. De kiránduláshoz is és vízpartra is...szóval mindenhova jó.
Tényleg aquatikus elemeket is tartalmaz. A virágok pedig olyan kis szépen beleilleszkednek. 😊 Fogalmam sem volt hogy az almavirágnak ennyire klassz a kipárolgása. Jázminunkat kiéreztem, púderünket is....a többit nem...ezért plusz pont az alkotónak mert megdolgoztat 😀
Hmmm...szép az élet 😀 Végre valami jó.
Egyébként marad lineárisan, nem változik.
Tartóssága....ebbe belekötök... van jobb is nála. Nagyon gondolkozom hogy beszerzek egy üvegcsét, mert szerintem oda és vissza fogok csöpögni, ha február végén hóolvadáskor, napsütéskor, kipattanó rügyezéskor magamra fujjintom majd .....
Csak azért kap 4 csillagot, mert 5-6 óránál nem tart tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

S lám,.....lőn csoda! Tetszik!
Kifejezetten kellemes. Lányom szerint laza , jó kis illat.
Hmmm...szép az élet 😀 Végre valami jó.
Egyébként marad lineárisan, nem változik.
Csak azért kap 4 csillagot, mert 5-6 óránál nem tart tovább.

Lencseee

2016. május 4.

Kellemes kis nyári illat nekem. Nem tucat illat, de azért nem is egy nagy durranás (csak kicsi,-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Varja

2016. április 8.

Hát, ez csoda finom. Ilyet kerestem magamnak mindíg. Vakon rendeltem meg, mert imádom a vetivert és a fragranticás vélemények meggyőztek, ez lesz az én illatom. Nagyon szépnek, elegánsnak, igazán finomnak, nőiesnek és tisztának találom. Finoman leng körbe, nem tolakodó, olyan, mint az aura.
Tartós, egy egész napot kitart az illata.
Az érdekelne, hogy ősszel és télen milyen illata lesz rajtam és mennyire lesz erős, mert ha beváltja a hozzá fűzött csoda szép reményeimet, akkor végre lecövekelhetek mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Tartós, egy egész napot kitart az illata.

Quebeck

2016. január 12.

Cseréltem, de nem igazán tetszett, így tovább cseréltem.
Indoklás :))
"Nem rossz, nem rossz, de olyan a szagod mintha rákaptál volna az almapálinkára."
Na ez volt az a mondat a férjemtől ami miatt villámgyorsan szabadultam meg tőle.
Bár gondolom máson jó illata van, mert szépek a csillagai, így Én sem húzom le nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

Cseréltem, de nem igazán tetszett, így tovább cseréltem.
Indoklás :))

doratakacs

2015. december 2.

Mintát kaptam belőle ajándékba, és nagyon tetszik. Én is úgy tudnám jellemezni, hogy az az igazi nőies "libbenős" finom illat :) Én személy szerint a gyümölcsösebb, édesebb illatokat jobban szeretem, de valami megfogott ebben. Nem az a megszokott, minden drogériában kapható szokásos női illat, hanem egy fokkal különlegesebb. Valószínűleg az almavirág teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

senskin

2015. július 16.

Imádom! Isteni illata van! Maga a kifinomult nőiesség, kissé kacérsággal ötvözve. Olyan elegáns és mesés kompozíció, hogy rögtön vettem is belőle egyet.
Csodás, mennyei illat!
EDP-t nem vettem meg, ez a finomabb!.... Úgyhogy azért is esett a választásom Chloé kisasszony EDT Fraiché-re, mert egyszerűen elvarázsolt. :)

Uptade: Lehet ünneprontó leszek, de a szerelemnek vége van egy ideje. Valahogy nem megy ez a parfüm, van benne valami olyan illatjegy, ami nekem már nem tetszik.
Nem tudom, hogy hova tettem az orromat, amikor ezt választottam. Még jó, hogy nem ajándékoztam el, elfújogattam, mert nem szívesen adnám ajándékba sem.
Olyan zavaróan, erős, babaillata van, ami mintha vegyszerrel lenne átitatva.
Szóval, el kell felejtenem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Csodás, mennyei illat!

Olyan zavaróan, erős, babaillata van, ami mintha vegyszerrel lenne átitatva.
Szóval, el kell felejtenem....

DFI

2015. július 9.

Papírcsíkon jött velem haza, teljesen azonos a Burberry Body Tender-rel, csak valamivel tartósabb. Ezért ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 9.