Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   13830 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Liza333, Módosítva: 2016. február 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: neroli, nyírfalevél, gardénia, narancsvirág, fehér pézsma

via0408

2019. február 17.

Csak mintám van belőle, de nem lett szerelem. Eleve nem vagyunk jóban a virágos illatokkal. Ez a kreáció nagyon kellemes, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy egy az egyben olyan illata van, mint valamelyik wc illatosítónak, amit a munkahelyemen használunk. Nagyon jó illatú wc illatosító, csak hát... attól még wc illatosító - legalábbis az én orromnak. Virágos illat rajongóknak ajánlott, kellemesen édes, könnyed, nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Sosofel

2017. július 6.

Nagyon fincsi illat.állandóan dicsérik rajtam. Más Cloém nincs, szerintem nem is lesz. Ez valahogy más mint ami a márkától megszokott. Nekem nagyon girl power illat, olyan ,,azt hiszed ehhez én kevés vagyok, na majd én megmutatom, hogy csinálják ezt az úri lányok!"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

danikin

2017. május 7.

szerintem finom, könnyed, téli/nyári, esti/nappali illat, pont eléggé virágos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

balogh.andrea

2016. augusztus 12.

Úristen.... 1 ml-es mintát rendeltem, és ma reggel jól belocsoltam magam vele, hogy na, akkor lássuk, mit tud.... Hát, én mindjárt hányok. Már bocs. De tényleg.
Rajtam/nekem egy az egyben Mugler Womanity-je, amiből már egy aprócska fújástól is felfordul a gyomrom.
Nagyon nem ezt vártam a See Si Belle-től a leírása alapján... Csalódott vagyok. Nem tudom, mi lehet az a jegy benne (bennük), ami engem ennyire irritál, de szabályosan rosszul vagyok tőle. Katasztrófa.
Most meg agyalhatok, mivel hatástalanítsam, hogy ne egész nap ebben az """illat"""felhőben kelljen itt ücsörögnöm....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Ferita

2016. július 7.

Nagyon nem szeretem a Chloé illatait. Ez az első,amit simán elfújkálnék ha kapnám. Rajtam egy nagyon tiszta virágos illatocska. Egyetlen zavaró mellékillata van a leszáradásban,de az felejthető.Tartósabb lehetne,kb 4-5 óra,többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

manna88

2016. március 12.

Meglepetten láttam, hogy a parfüm milyen rossz értékeléseket kapott. Hetente legalább egy ember biztos megdicséri a parfümömet és meg is kérdezi a márkáját - ez van rajtam.
Nagyon tartós, volt hogy reggel fújtam magamra, majd éjfél körül egy taxis dicsérte meg az illatomat - tehát még érződött.

Nem dolgom megoldani a rejtélyt, hogy miért ilyen rossz az értékelése, de az eredeti parfüm és az utánzat illata közti különbség ég és föld. A netes parfümériákban pedig higgyétek el, nem az igazit árulják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

zsokaw

2016. február 11.

A See By Chloe egyik kedvencem, igen nagy várakozással "illatoltam" a Si Belle-t, de őrült csalódás. Hogy fás jellege lenne...? Kétlem! Az első parfüm, amit azonnal le kellett mosnom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

krémparádé

2015. november 11.

Egyet fújtam a mintámból, de soha többet. Én szeretem a friss illatokat, de ez olyan, mint a lenyírt fű szaga, plusz taposott fenyőtű, ami így együtt szerintem zavaróan erős, éles. Férjemnek sem tetszik. Elnézést a kedvelőitől, de nagyon nem jön be, 2*. Az üvege viszont letisztult és gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Times

2015. szeptember 24.

2 hete kaptam egy 75 ml-t...imadom💗 Letisztult, ultra ápolt illat! Butikban dolgozom, naponta legalább 10-en kérdezik hogy mit használok mert az egesz üzletben ez az illat leng... Mar 4-en leutanoztak😜 5 csillagos 👍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

DFI

2015. július 16.

Az eau fraiche változat nagyon kellemes tartós, (burberry body tender erősebb változat) de ez...
Felfújás után kellemes, majdhogynem különlegesnek is mondható. Na de kb. 1 óra elteltével, erős szappanszag marad csak belőle. Sajnos nekem sem tetszik, pedig jól kezdődött. Kár, kettes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 16.