Chloé

Ár:   13830 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Liza333, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: neroli, nyírfalevél, gardénia, narancsvirág, fehér pézsma

anita763

2022. április 16.

Ő egy csodálatos illat, több, mint egy átlagos virágos, 🌺 gyümölcsös parfüm. A nyírfa ad neki némi füstösséget, az illatjegyek pedig tökéletesen vannak benne elegyítve. 💖 A tartósságával sincs semmi problémám. Számomra Ő egy tiszta virágos, gyümölcsös, általam NAGYON IMÁDOTT illat. 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 16.

Cintia04

2021. május 30.

Olyan szép kis illat! Nagyon tetszik! Benne van a Chloékra jellemző zöldes, virágos alap illat mégis édesebb, krémesebb sokkal simulékonyabb ami szerintem a pézsmának köszönhető! Friss, virágos, krémesen fás illat talán így tudnám jellemezni! A tartóssága egy picit tényleg lehetne jobb de nem vészes 4-5 órát kibír de így is nagy kár érte, hogy beszüntették! Sikerült egy üveges példányt beszereznem és örülnék ha kapnék még belőle de itt ott ahol még fellelhető csillagászati árat kérnek érte annyit viszont szerintem nem ér! De határozottan tetszik és különleges! Örülök neki, hogy birtokolhatom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Ferita

2021. május 1.

2016.07.07:
Nagyon nem szeretem a Chloé illatait. Ez az első,amit simán elfújkálnék ha kapnám. Rajtam egy nagyon tiszta virágos illatocska. Egyetlen zavaró mellékillata van a leszáradásban,de az felejthető.Tartósabb lehetne,kb 4-5 óra,többet várnék.
Up.: Most került hozzám csere útján. Ezek az illattípusok lettek a kedvenceim. Nem vagyok törékeny,nőies alkat,inkább a vagány,sportosabb stílust képviselem. Valahogy mégis annyira magaménak érzem az illatot.
Ja és azóta megszerettem a Chloe illatait 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

2016.07.07:
Ja és azóta megszerettem a Chloe illatait 🙂

Baranyine19890720

2021. január 7.

:) miért kapott ez a parfüm ilyen rossz értékeléseket ?
Ez egy gyönyörű nőcis illat .
Igazán egyedi kreáció ,éppen olyan mint egy igazi nő aki tudja mit akar ,nem gondolkozik csak cselekszik tudatosan...öntelten és ápoltan. :)
Imádom .50 ml van belőle és sporolok vele nagyon tartós illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

:) miért kapott ez a parfüm ilyen rossz értékeléseket ?
Ez egy gyönyörű nőcis illat .
Imádom .50 ml van belőle és sporolok vele nagyon tartós illat :)

via0408

2019. február 17.

Csak mintám van belőle, de nem lett szerelem. Eleve nem vagyunk jóban a virágos illatokkal. Ez a kreáció nagyon kellemes, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy egy az egyben olyan illata van, mint valamelyik wc illatosítónak, amit a munkahelyemen használunk. Nagyon jó illatú wc illatosító, csak hát... attól még wc illatosító - legalábbis az én orromnak. Virágos illat rajongóknak ajánlott, kellemesen édes, könnyed, nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Sosofel

2017. július 6.

Nagyon fincsi illat.állandóan dicsérik rajtam. Más Cloém nincs, szerintem nem is lesz. Ez valahogy más mint ami a márkától megszokott. Nekem nagyon girl power illat, olyan ,,azt hiszed ehhez én kevés vagyok, na majd én megmutatom, hogy csinálják ezt az úri lányok!"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

danikin

2017. május 7.

szerintem finom, könnyed, téli/nyári, esti/nappali illat, pont eléggé virágos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

balogh.andrea

2016. augusztus 12.

Úristen.... 1 ml-es mintát rendeltem, és ma reggel jól belocsoltam magam vele, hogy na, akkor lássuk, mit tud.... Hát, én mindjárt hányok. Már bocs. De tényleg.
Rajtam/nekem egy az egyben Mugler Womanity-je, amiből már egy aprócska fújástól is felfordul a gyomrom.
Nagyon nem ezt vártam a See Si Belle-től a leírása alapján... Csalódott vagyok. Nem tudom, mi lehet az a jegy benne (bennük), ami engem ennyire irritál, de szabályosan rosszul vagyok tőle. Katasztrófa.
Most meg agyalhatok, mivel hatástalanítsam, hogy ne egész nap ebben az """illat"""felhőben kelljen itt ücsörögnöm....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

manna88

2016. március 12.

Meglepetten láttam, hogy a parfüm milyen rossz értékeléseket kapott. Hetente legalább egy ember biztos megdicséri a parfümömet és meg is kérdezi a márkáját - ez van rajtam.
Nagyon tartós, volt hogy reggel fújtam magamra, majd éjfél körül egy taxis dicsérte meg az illatomat - tehát még érződött.

Nem dolgom megoldani a rejtélyt, hogy miért ilyen rossz az értékelése, de az eredeti parfüm és az utánzat illata közti különbség ég és föld. A netes parfümériákban pedig higgyétek el, nem az igazit árulják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

zsokaw

Korcsoport: >54
2016. február 11.

A See By Chloe egyik kedvencem, igen nagy várakozással "illatoltam" a Si Belle-t, de őrült csalódás. Hogy fás jellege lenne...? Kétlem! Az első parfüm, amit azonnal le kellett mosnom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 11.