Chopard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: narancsvirág, bourbon vanília, borostyán, papirusz, labdanum, füstölő

Chopard Amber Malaki EDP fújósok
Ár: 1500 Ft, 2200 Ft, 3600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2020. október 18.

Nagyon nehéz írnom róla.. Igazából nem tudom miért, de valahogy sokkal nagyobb tűzijátékot, csinnadrattát, gazdagságot és mélységet vártam tőle.. másrészt a mai napig nem tudom eldönteni a célcsoportot.. Elvileg unisex, de félóránként billen a női vagy férfi illat felé az érzésem pedig egyébként nem egy sokat változó illat. Értem az Altamir féle hasonlítást, de amíg az egy baltával (bár figyelmesen) faragott kőgolyó, addig ez egy precíziós műszerrel a végletekig megmunkált tökéletes gömb.. semmi él, sorja vagy kivetnivaló nincs benne.. egy száraz, poros, kerek egész, akár bőrös, füstölő illat, háttérben némi édes alappal.. végtelenül nyugodt, meleg, nagyon szépen komponált, minőségi, számomra egyértelműen téli illat..
Elképzelésem sincs, hogy mikor fogom hordani, de annál többször fogok rájárni némi illatélmény szerzésre. Tartóssága nagyon rendben van és 2-3 fújásnál többet kár pazarolni belőle..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.