Chopard

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: szilva

Szív: jázmin

Alap: fűszerek, pézsma, kasmír, pacsuli

Ár: 7000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 50 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Timi8

2016. február 19.

Vágytam rá és most szerencsémre hozzám került egy üvegcse, ìgy ismerkedünk! Ha őszinte akarok lenni, nekem első szimatra csalòdás, mivel teljesen másra számìtottam! Kerestem benne azt a forrò szilváspitésséget vagy legalább egy kis minimális édességet, de a bőrömön nem jön elő. A fejjegy szilvája miatt nagyon bìztam benne, hogy az alapjegy fűszerei közt lehet egy hintésnyi fahéj, de sajnos nincsen... Rajtam ez inkább egy fás illat, enyhe balzsamossággal, de nincs krémesség vagy pùderes leszáradás. Nos, lehùzni semmiképp nem szeretném csak amiatt, mert nem tükröződik benne az aktuális illatìzlésem. Egyébkét alapvetően egy tökéletes minőségű, szépen megkomponált illat, abszolùt elérhető áron, gyönyörű letisztult, mégis tündérmesés üvegben! Ma ő lesz a dolgozòs illatom, megérdemel egy esélyt "éles bevetésen", aztán meglátjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Lilisuzy

2016. január 31.

Fűszeres,gyümölcsös igazi melengető illat.Szeretem,a tartóssága kitűnő,az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

hulcsi

2015. február 25.

ÚRISTEN!!! Hogy én mennyire szeretem magamon ezt az illatot! Nem is gondoltam volna. Nagyon csábított a neten, ezért megrendeltem próba nélkül. Fura is volt eleinte, nem rossz csak fura, olyan semmihez nem hasonlítható. És pár nap után, elkapott a mindigérezniakarom érzés.
Nagyon egyedi, kellemes. Nem tudom szofisztikálva leírni, egyszerűen csak kell és kész. Mellesleg pompás az üvege is, mert nagyon igényes az anyaghasználat. Nekem full tartós, egész nap érződik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Natalka

2014. szeptember 10.

Ismerkedem a Chopard parfümjeivel, ez a második a sorban (a Wish-sel nagy szerencsém volt, h felfedeztem, ez sem marad el mögötte sokkal). Az előző hozzászólótól volt szerencsém egy mintát beszerezni, köszönöm, nem is tudom hogy próbálhattam volna ki másként! (szégyen és gyalázat h ilyen kitűnő parfümöket nem kapni hazánkban, ejj...)
Amikor először hozzámér, szinte férfiasan fás pár percig... aztán jön a szilva és a jázmin, valahogy mindkettő egyszerre bontakozik ki, mégis külön érzem. Végül a gyümölcs győzedelmeskedik a bőrömön: olyan fűszeresen édeskés lesz, mint egy lédús, még forró szilvás pite. Jót tesz az a kis jázmin benne, biztosítja, h ne legyen túl süteményes az összhatás.
Rendkívül nőies, puha, melengető illat, ugyanakkor korhatárosan szexi is (h Emma Stone-t idézzem az Őrült, dilis szerelemből :)) számomra egyértelműen hidegebb időkre. Bár a Wish tartósabb rajtam jóval, nincs szívem csak ezért lepontozni, mert biztos vagyok benne, h máson tartósabb, mint az én fűszeres álmokra fittyet hányó bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

gerbaud

2014. június 30.

Annyira, de annyira bíztam benne, nekem találták ki, hogy vakon és merészen megrendeltem. Gyümölcsök közül a kedvenc illatjegyem a szilva, na meg jázmin, fűszerek és el is van varázsolva... Valóban nagyon izgalmas illat, de rajtam sajnos a pacsuli-pézsma kombináció nagyon nem működik. Inkább nem is részletezném, mennyire nem illünk össze. Úgyhogy ha valaki örökbe fogadna egy üveggel, nálam árválkodik egy példány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.